YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

31 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

Sultansuyu Tarım İşletmesi Koşusu'nu Ahmet Çelik ile SERHANTAY Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

30 Ağustos Zafer gününü de kutladığımız bu özel günde, 4 yaşlı 9 Arap atının katılımıyla, kum pistte 1500 metre mesafede gerçekleştirilen 2016 yılı Sultansuyu Tarım İşletmesi Koşusu’nda (Açık-G2/DH) kazanan isim, Engin Berk Sezen'in sahibi olduğu, jokeyi Ahmet Çelik ile start alan SERHANTAY (Altaha - Kevserim / Birader)  isimli safkan oldu.

Birincilik ikramiyesi 170.000 TL olan Sultansuyu Tarım İşletmesi Koşusu’nda,  kazanan SERHANTAY arkasında ikinciliği, son metrelere kadar ciddi bir mücadele sergileyen SEMEND (Halid - Betülüm / Tamerinoğlu)  elde ederken,  Ayhan Kurşun idaresindeki YÜCELİR (Altaha - Mencule 49 / Alkuruş 12) üçüncü,  Ömer Kaya ile bu önemli mücadelede boy gösteren KIZILTUĞ (Ben Anadolu - Zennan / Tamerinoğlu) ise dördüncü oldu.

Kazanan SERHANTAY için koşunun bitiriş derecesi 1.43.63 olarak kayıtlara geçerken, farklar ise 1/2 Boy - 3 Boy - 2 Boy şeklinde sonuçlandı.

Başarılı yarış kariyerine, Sultansuyu Tarım İşletmesi Koşusu galibiyetini de ekleyen SERHANTAY ayrıca, Niğbolu (G1), İstiklal Savaşı (G1), Kazım Karabekir (G2), Çukurova (G2), Ergenekon (G3), Karacaoğlan (G3), Şekerpınar (G3) ve Umutbey (KV-9) koşuları galibidir.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN