YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

26 Ağustos 2016 Cuma

GanyanTime.com

Talha Dinçel Koşusu’nu Furkan Yüksel ile STALLION FALCON Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3+ yaşlı 5 İngiliz atının katılımıyla, 2400 metre çim pistte gerçekleştirilen 2016 yılı Talha Dinçel Koşusu’nda (KV-22) kazanan isim Halil Evren Şahin’in sahibi olduğu, jokeyi Furkan Yüksel ile start alan STALLION FALCON (Dylan Thomas - Dream State / Machiavellian) isimli safkan oldu.

Birincilik ikramiyesi 56.500 TL olan Talha Dinçel Koşusu’nda ikinciliği, son 3 koşusunu kazanarak Talha Dinçel Koşusu'na gelen OGHUZ (Montjeu - Explosive / First Trump) elde ederken, son atakları ile ÖZBAYHAN ( Yavuzstar - Lady Asoof / Uğurtay) üçüncü, Özcan Yıldırım ile bu mücadelede boy gösteren İPSİZ KIZ (Red Bishop - Shiero / Castle Rising) ise dördüncü oldu.

Kazanan STALLION FALCON için koşunun bitiriş derecesi 2.32.72 olarak kayıtlara geçerken, farklar Uzak - 1/2 Boy - 5 Boy  şeklinde sonuçlandı.

Yarış kariyerinin 4. ve en önemli birinciliğine Talha Dinçel Koşusu ile ulaşan doru erkek safkan STALLION FALCON son olarak, 22 Temmuz tarihinde yine İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda katıldığı Handikap - 15 mücadeleyi bugünkü jokeyi Furkan Yüksel idaresinde kazanmayı başarmıştı.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN