GanyanTime.com
YENİ

1 Ekim 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

1 Ekim Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda AKÇİLDEDE (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.JUST RUN (3) en yakın takipçisi olacaktır.SEMETEY OĞLU (5) ve HÜLYAKIZ (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Artan formuyla THE MENTALIST (3) ve İZBATUR (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SELMET (1) en yakın takipçileri olacaktır.WAVE RUNNER (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: İyi durumdaki DİLŞEKER (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.BİLGİLİKIZ (4) en yakın takipçisi olacaktır.HAYAL PERİSİ (5) ve NURAN HANIM (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Formda olan KOZAN DAĞI (1) koşudaki favori isimdir.GÖRKEMLİ (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ANTEPLİ ARİF (2) ve TEZGEL GÜR (9-8) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki DELİ EMİN (2) ve EYHAN GÜZELİ (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BIXI (6) en yakın takipçileri olacaktır.SEE YOU AGAIN (9) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

6.Koşu: Formda olan ARIM (8) koşudaki favori isimdir.TOZAN (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ATMACA BEYİ (3) ve MEHMET BERK (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla MARIAGE (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.LEGEND OF CARIA (1) en yakın takipçisi olacaktır.THE FLAMINGO (3) ve SEA PEARL (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki HÜRKUŞ (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.OCEAN EYE (8) en yakın takipçisi olacaktır.İSTİRK (6-9) ve SECRET MOUNTAIN (15) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.