YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

30 Eylül 2016 Cuma

GanyanTime.com

1 Ekim Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda EAS (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.SOCRATES (4) en yakın takipçisi olacaktır.MISTER ÇEKO (3) ve AYAN KIZI (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla IRKIM (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DULOCAN (3) en yakın takipçisi olacaktır.BECENE GÜLÜ (2) ve SEVERİM (10) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki METİN ABİ (2) ve PART LION (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ARSENIC EKSPRES (7) ciddi rakipleri olacaktır.CLIFF SURFER (1) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

4.Koşu: İyi formuyla VIOLIN (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.LUCKY CORTES (4) en yakın takipçisi olacaktır.KUPALIM (1) ve EL HAMSE (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan NURKO (3) koşudaki favori isimdir.MISS ELENI (2) favorinin ciddi rakibi olacaktır.ENRICOM (5) ve ILDIR BEYI (9) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki STORM GIRL (13) ve DENİZİM (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SAADIN GÜCÜ (11) en yakın takipçileri olacaktır.SAHİPBEY (12) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: Formda olan YILMABAŞAR (6-10) koşudaki favori isimdir.ENDEREFE (1) favorinin ciddi rakibi olacaktır.DİZDAR BEY (9) ve FİRİKYA (2) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi formuyla SPEEDY GUNNER (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ANKARALI (2) en yakın takipçisi olacaktır.WINCHESTER (7) ve KING CROWN (3) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: Artan formuyla FLETA (6) ve SEFİR BEY (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.EBİTDA (2) en yakın takipçileri olacaktır.SENOŞ (9) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

10.Koşu: İyi durumdaki NAİFCAN (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.TOUCH THE WOLF (4-9) en yakın takipçisi olacaktır.FAST KHAN (1) ve PİRİŞTİNELİ (6) sonraki ihtimallerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN