YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

10 Eylül 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

10 Eylül Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Çim pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan DEMİRCENK (4) devam eden formuyla öncelikle şans verdiğimiz isimdir. BABÜR (1) ciddi rakibi olup ALİBEGİ (5) ve ZEMZEMKIZI (11) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

2.Koşu: İstikrarlı yarışlarıyla dikkat çeken CRAVE (4) birinciliğe en yakın isimdir. Artan formunu son koşularına da yansıtmış olan MY İNCİ (8) ciddi rakibi olup ELİF NUR (5) ve GOLDEN PUNCH (3) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

3.Koşu: Aynı pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken MARAKUJA (1) ilk şanslı isimdir. İyi formunu son koşularına da yansıtmış olan hafif kilolu DOCTOR POL (2) ciddi rakibi olup JUST RUN (3) ihmal edilmemelidir. BALKA (4) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Çim pist performansıyla dikkat çeken MARIAGE (1), kazandığı koşular sonrası formunu sürdüren KAIMOS (9), iyi form durumuyla NAİFCAN (6) ve etkili jokeyiyle THE YILDIZER (8) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: İyi form durumuyla son koşularında istikrarlı yarışlar sergilemiş olan OLIMPIC HERO (5), kum pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken hafif kilolu DAR ES SALAAM (9) ve ekürili GOLD CHANCE (1-8) birlikte şans verdiğimiz isimler olup COMFORT ZONE (4) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Aynı pistte start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan EŞİYOK (8) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. İlk koşularıyla dikkat çeken CEYHAN GÜZELİ (5) ciddi rakibi olup BIXI (4) ve BERLIN (1) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken FİRİKYA (2) devam eden formuyla ilk şanslı isimdir. Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız BİLDENHAN (1) ciddi rakibi olup KIZILTUĞ (8) ihmal edilmemelidir. İMPARATOR (5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan ekürili FEYAZAN (4-8) ilk şanslı isimdir. Kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren DAĞTEKİNHAN (3) ciddi rakibi olup YENİ KARTAL (7) ihmal edilmemelidir. KAZİMBABA (6) sonraki ihtimaldir.

9.Koşu: Kum pistteki aynı mesafeli son koşusunu rahat kazanmış olan FIRAT AĞA (6), uyumlu jokeyiyle MEDYA (8), iyi form durumuyla ekürili GÖRKEMLİ (1-5) ve kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren ENİSKEREM (4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN