YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

10 Eylül 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

10 Eylül Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: İyi bir form yakalamış olan KARAESER (6), çim pistteki son koşularıyla dikkat çeken BORDALI (3), uyumlu jokeyiyle ALİŞİRİN OĞLU (1) ve artan form durumuyla SAVAŞ ATI (2) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

2.Koşu: Aynı pistteki ilk startıyla dikkat çeken KARTALBABA (5) ve iyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan SERKANCAN (6) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. TAMER REİS (8) ve UMARAĞA (9) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan BRAVE DECISION (3), aynı mesafeli son startıyla dikkat çeken GLOSS FOR US (4) ve KHOR KALBA (2) birlikte şans verdiğimiz isimler olup ekürili CLOATTRO (1-10) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Çim pistteki ilk startını rahat kazanmış olan SHAMWARI (3) devam eden formuyla ilk şanslı isimdir. İyi formunu son koşularına da yansıtmış olan KUPALIM (1) ve OĞLUM BERATIM (2) ciddi rakipleri olup SEFİR BEY (6) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Kum pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan TREASURE HUNT (2), tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız HÜSEYİNBABA (3) ve hafif kilolu BIÇKIN BEY (8) birlikte şans verdiğimiz isimler olup EZOP KAHRAMANI (6) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Kum pistteki son koşusuyla dikkat çeken RESSAMBEY (6), artan formunu son startına da yansıtmış olan DÜNYAMALI (4), iyi formunu yarışlarına da yansıtmış olan BABAEMİR (2) ve etkili jokeyiyle TİREBOLU (9) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

7.Koşu: Çim pist performansıyla dikkat çeken PIANO SONATA (7) uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi formunu koşularına da yansıtmış olan SALAMIS (10) ciddi rakibi olup son yarışlarıyla dikkat çeken COPPERFIELD (4) ihmal edilmemelidir. PERSHING (6) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Aynı mesafeli son koşusunda başarılı bir ikincilik elde etmiş olan DEDEMŞAH (3) ve çim pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken ARSEN LUPEN (2) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. ORADINARIO (1) ve ZEALOUS LINE (6) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Aynı pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken ASALETLİ (2) devam eden formuyla ilk şanslı isimdir. İyi form durumuyla DEMİRCİEFE (5), uyumlu jokeyiyle OĞLUMEJDER (9) ve EMİRGAN (6) ciddi rakipleridir.

10.Koşu: Artan formunu son koşularına da yansıtmış olan YURTTAY (1), tabela dışı kaldığı son yarışını ölçü almadığımız AYNATINAZ (4), SARPBEY (5) ve son koşularıyla dikkat çeken hafif kilolu AKABEY (13) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN