YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

11 Eylül 2016 Pazar

GanyanTime.com

11 Eylül Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda FASHITIVE (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CRAZY ISLAND (3) en yakın takipçisi olacaktır.DRY CLEANER (2) ve MY BIANCA (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki SANTA PEKAN (8) ve ÇIĞ (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.LUSINGA (5) en yakın takipçileri olacaktır.KALIMITA (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: İyi formuyla CİHAN PEHLİVANI (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÜLAN BİNDA (4-1) ciddi rakibi olacaktır.GLEN (3) ve URFAGÜLÜ (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki KALABALI (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.DELİDUMRUL (2) en yakın takipçisi olacaktır.KOÇALİ (8) ve TURANHAN (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla BABAESKİ (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.YEŞİL YOL (2) ciddi rakibi olacaktır.HELYUM (9) ve DEVREŞ (7) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki KARAHEVES (6) ve AZA LEA (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.LOVE SONG (7) ciddi rakipleri olacaktır.METANET (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: Formda olan COOGER (3) koşudaki favori isimdir.DIVINE HEART (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ROCKET MAN (5) ve OGHUZ (2) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi formuyla DESPOT (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AĞRI KESİCİ (1) ciddi rakibi olacaktır.GÖZYAŞI GECESİ (3) ve IŞKINAT (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi durumdaki ROSE HIIL (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.BÖRTEÇİNE (5) en yakın takipçisi olacaktır.ALKANHAN (1) ve ATEN GOLD (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN