YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! Yazarımız Adanalı 17 Eylül İzmir 1. Altılısını doğru tahmin ederek 9.793 TL KAZANDIRDI. Bizi takip etmeye ve dostlarınıza önermeye devam edin.

11 Eylül 2016 Pazar

GanyanTime.com

11 Eylül Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda FASHITIVE (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CRAZY ISLAND (3) en yakın takipçisi olacaktır.DRY CLEANER (2) ve MY BIANCA (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki SANTA PEKAN (8) ve ÇIĞ (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.LUSINGA (5) en yakın takipçileri olacaktır.KALIMITA (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: İyi formuyla CİHAN PEHLİVANI (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÜLAN BİNDA (4-1) ciddi rakibi olacaktır.GLEN (3) ve URFAGÜLÜ (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki KALABALI (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.DELİDUMRUL (2) en yakın takipçisi olacaktır.KOÇALİ (8) ve TURANHAN (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla BABAESKİ (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.YEŞİL YOL (2) ciddi rakibi olacaktır.HELYUM (9) ve DEVREŞ (7) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki KARAHEVES (6) ve AZA LEA (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.LOVE SONG (7) ciddi rakipleri olacaktır.METANET (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: Formda olan COOGER (3) koşudaki favori isimdir.DIVINE HEART (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ROCKET MAN (5) ve OGHUZ (2) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi formuyla DESPOT (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AĞRI KESİCİ (1) ciddi rakibi olacaktır.GÖZYAŞI GECESİ (3) ve IŞKINAT (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi durumdaki ROSE HIIL (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.BÖRTEÇİNE (5) en yakın takipçisi olacaktır.ALKANHAN (1) ve ATEN GOLD (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.