YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! SEÇİM NEDENİYLE 24 HAZİRAN YARIŞLARI OLMAYACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

11 Eylül 2016 Pazar

GanyanTime.com

11 Eylül Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda FASHITIVE (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CRAZY ISLAND (3) en yakın takipçisi olacaktır.DRY CLEANER (2) ve MY BIANCA (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki SANTA PEKAN (8) ve ÇIĞ (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.LUSINGA (5) en yakın takipçileri olacaktır.KALIMITA (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: İyi formuyla CİHAN PEHLİVANI (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÜLAN BİNDA (4-1) ciddi rakibi olacaktır.GLEN (3) ve URFAGÜLÜ (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki KALABALI (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.DELİDUMRUL (2) en yakın takipçisi olacaktır.KOÇALİ (8) ve TURANHAN (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla BABAESKİ (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.YEŞİL YOL (2) ciddi rakibi olacaktır.HELYUM (9) ve DEVREŞ (7) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki KARAHEVES (6) ve AZA LEA (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.LOVE SONG (7) ciddi rakipleri olacaktır.METANET (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: Formda olan COOGER (3) koşudaki favori isimdir.DIVINE HEART (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ROCKET MAN (5) ve OGHUZ (2) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi formuyla DESPOT (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AĞRI KESİCİ (1) ciddi rakibi olacaktır.GÖZYAŞI GECESİ (3) ve IŞKINAT (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi durumdaki ROSE HIIL (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.BÖRTEÇİNE (5) en yakın takipçisi olacaktır.ALKANHAN (1) ve ATEN GOLD (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN