YENİ
21 Ekim Cumartesi günü Adana yarışlarında 7’li Ganyan’ı bilen çıkmadığı için 75.650,74 TL, 23 Ekim Pazartesi günü yapılacak Adana yarışlarına devretti. // 24 Ekim Salı (dahil) gününden itibaren Diyarbakır da 6’lı Ganyan saat 14.30'da başlayacak.

11 Eylül 2016 Pazar

GanyanTime.com

11 Eylül Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda GAUNOS (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ALFA KIZI (2) ciddi rakibi olacaktır.CEREMONY (1) ve CELOSH (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki KLASTAY (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.KRALİÇEM (8) en yakın takipçisi olacaktır.SON HATIRAN (9) ve ÖZBARIŞ (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Formda olan ERKMEN (2) koşudaki favori isimdir.PATRONİÇE (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.EKİNER (1) ve AĞACEMAL (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla ERYN (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BABY GAGA (3) en yakın takipçisi olacaktır.ASNAWAND (7) ve WILD HEART (9) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki KAFTAN (4) ve CAFER AĞA (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KANLIKAYA (5) en yakın takipçileri olacaktır.VİÇE (10) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Formda olan EYE OF THE WIND (1) koşudaki favori isimdir.DEMİRTÜTÜN (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MİTO (3) ve ROYAL WINNER (2) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla EL ASESINO (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.PRECIOUS JEWEL (7) ciddi rakibi olacaktır.JETFLY (4) ve LADY DI (6) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki İREMBEYİ (3) ve GÜVEN BEY (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BEĞ AĞA (1) ciddi rakipleri olacaktır.MÖSYÖSPARTAKÜS (5) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi formuyla KAMALI (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.BABAORHAN (2) en yakın takipçisi olacaktır.KING OF BROTHERS (1) ve TUHUEFE (13) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.