YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
KAZANDIRMAYA DEVAM; Kocaeli 1. ayakta günün ganyanı ile 5.30 veren SERBEYHAN'ı banko olarak önerdik. (BEYAZ BAYRAK) // Kocaeli 2. ayakta 4.40 ganyan ile VOLKANIMSIN'ı tek olarak önerdik. (ÖZGÜR GÖKÇE)
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

11 Eylül 2016 Pazar

GanyanTime.com

11 Eylül Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda GAUNOS (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ALFA KIZI (2) ciddi rakibi olacaktır.CEREMONY (1) ve CELOSH (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki KLASTAY (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.KRALİÇEM (8) en yakın takipçisi olacaktır.SON HATIRAN (9) ve ÖZBARIŞ (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Formda olan ERKMEN (2) koşudaki favori isimdir.PATRONİÇE (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.EKİNER (1) ve AĞACEMAL (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla ERYN (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BABY GAGA (3) en yakın takipçisi olacaktır.ASNAWAND (7) ve WILD HEART (9) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki KAFTAN (4) ve CAFER AĞA (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KANLIKAYA (5) en yakın takipçileri olacaktır.VİÇE (10) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Formda olan EYE OF THE WIND (1) koşudaki favori isimdir.DEMİRTÜTÜN (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MİTO (3) ve ROYAL WINNER (2) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla EL ASESINO (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.PRECIOUS JEWEL (7) ciddi rakibi olacaktır.JETFLY (4) ve LADY DI (6) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki İREMBEYİ (3) ve GÜVEN BEY (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BEĞ AĞA (1) ciddi rakipleri olacaktır.MÖSYÖSPARTAKÜS (5) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi formuyla KAMALI (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.BABAORHAN (2) en yakın takipçisi olacaktır.KING OF BROTHERS (1) ve TUHUEFE (13) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


24.01 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.01 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN