YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
YAZARLARIMIZ 23 MARTTA YİNE ŞOV YAPTI! ÖZGÜR GÖKÇE'NİN KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ 228 TL - YEDİLİ GANYAN TAHMİNİ 967 TL, HALİL ERDEM'İN KEMPTON PARK ALTILI TAHMİNİ 222 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

11 Eylül 2016 Pazar

GanyanTime.com

11 Eylül Keşiş İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmin ve Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

CAZİP BANKO!

Bayram önü yayınlanan programlardan bırak kurban katkısını çocukları sevindirecek kadar Bayram harçlığı olmuyor.Beklentiyi yüksek seviyede tutsak dahi çok büyük sürprizler  yaşanmıyor.Bugün ben kesinlikle çok karışık koşuda HEPSİ yapmak yerine iyi koşacağını düşündüğüm bir dişi tay ile kurgumu şekillendireceğim.

ELMASINKIZI: İlk koşusunda Halis ile çıktığı gibi yarışı tamamlamış ve 100 metre kısa mesafede uzak çekmişti.Ben iyi yerlere geleceğini düşünürken hayvanda bir gerileme oldu.Arıza olup olmadığını kestirmem çok güç.Fakat bir panik havası ile Kocaeli- İstanbul turu attırılarak yarışlara iştiraki sağlandı.Tamamı ile başarısız yarışlara imza atmayı başardılar.

Bugün kendisini iyi tanıyan son günlerin gözde aprantisi Ramazan ARSLAN var.Son koşusunda iyi bir çıkış ile ilk dörde yerleşmiş fakat pist bir hayli sert gelmişti. Bana göre bu dişi tay yarışı önlerde kabullenmelidir.Şu an başka şansı da gözükmüyor.Start numarası yönünden fena değil.İyi bir çıkışla en öne gelirse rakiplerine sonuna kadar direnebilir.Muhtemel ganyanı yüksek seyredeceğinden Aşırı riskli de olsa banko olarak öneriyorum. Eğer sizler çok at ile bu ayağı geçecekseniz bir çarpı atmanızı tavsiye ediyorum.

KARAHEVES: Son koşusunda binicisinin kurbanı olan bu tay bugün KOCAKAYA idaresinde iyi koşacaktır.Küçk şablonumun bankosu olarak öneriyorum.Eksik koşması halinde rakipleri şablonumdadır.

COOGER: Kısa bir ara verdi.Grubun üzerinde bir isim olduğunu kabul ediyorum.İkinci altılı da Küçük şablonumun bankosudur. 

1. Altılı Tahminim şu şekildedir; 

3,1,5,2 
8,4,5,2,1 
5,3,2,4 
9,5,4,2,7 
8 ELMASINKIZI 
6 // 2,4,1,8 

Küçük Şablon Tutarı:24 TL 
Büyük Şablon Tutarı:120 TL 

2. Altılı Tahminim şu şekildedir; 

9,5,4,2,7 
8 ELMASINKIZI 
6 // 2,4,1,8 
3 // 5,1,2 
2,3,4,1,5 
5,4,2,8 

Küçük Şablon Tutarı:6 TL 
Büyük Şablon Tutarı:120 TL 

Banko iyi koşamazsa heyecan yapar otururuz. Düşündüğümüz gibi koşarsa ne verirse versin Parayı biz kapar otururuz.

Bayramı sevdiklerimize zehir etmeyelim, uykusuz yola çıkmayalım, dikkatli araba kullanalım.

GanyanTime ailesi başta olmak üzere Tüm İslam aleminin Kurban bayramın mübarek olsun.


25.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

25.03 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN