YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

12 Eylül 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

13 Eylül Beygir.com DİYARBAKIR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda KAYNAKLICAN (9-1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ASTRAKIZI (7-15) ciddi rakibi olacaktır.HAYALET SÜVARİ (8) ve SONGÜL ABLA (11) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki FOURTUNE (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.SANGRIA (8-16) en yakın takipçisi olacaktır.BABA KERMİT (3) ve DORUKSEL (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki LİDER DOĞAN (1) ve FOÇAGÜZELİ (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MİANUR (9) en yakın takipçileri olacaktır.NİNOŞUN KIZI (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi formuyla ABİDİN EFENDİ (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SEA HORSE (7) ciddi rakibi olacaktır.TOMS TO TOMS (1) ve LION ROCK (10) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki MIÇEY AĞA (4) ve TEKFORD FEYZA (12) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ÇİFTÇİBEY (2) ciddi rakipleri olacaktır.YÜRÜSURHAT (14) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla PAMUK ŞEKER (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CAPITANE (4) en yakın takipçisi olacaktır.FREESIA (13) ve TEKCANSTAR (9) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan İNCİR ÇEKİRDEĞİ (10) koşudaki favori isimdir.GÜLSENUR (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.AYDANARI (1) ve YANDIMAYŞE (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Artan formuyla GAMBİT (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.IHLAR AĞASI (3) ciddi rakibi olacaktır.ATAKAN YELİ (6) ve ÖVGÜM (14) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki AKOĞUZ (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.FOBİ (4-6) en yakın takipçisi olacaktır.DİDİMOĞLU (3) ve DİGOR (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


20.01 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

20.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN