GanyanTime.com
YENİ

13 Eylül 2016 Salı

GanyanTime.com

13 Eylül Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ÇETİNBABA (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.MELİKBEY (5-2-6-10) en yakın takipçisi olacaktır.ARMANIUS (1) ve KAYASERAP (11) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla FAIRY DANCER (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.OASIS (5) ciddi rakibi olacaktır.ADALSON (4) ve AĞA BAKIRTAŞ (2) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Formda olan OPSTINATE (1) koşudaki favori isimdir.ALLSHANTI (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DECOLTE (4) ve KÜLÜNK SULTAN (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki ŞÖLENİM (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.SELAYATLI (4-13) en yakın takipçisi olacaktır.GÜLFEM (10) ve GÜLERANA (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla KIRMIZIKAYA (4-6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FECIR (2) ciddi rakibi olacaktır.PEKSOYUNOĞLU (5) ve LAŞİNKAY (10) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Formda olan METAL FIRTINASI (4) koşudaki favori isimdir.ALTUNSARAY (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.YEŞİLMASKE (8) ve İLGAR TAY (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki ABRAJ (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.CLARK KENT (2-4) en yakın takipçisi olacaktır.MOLU BEYİ (3) ve DOLCE VITA (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla PENGUEN (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÖZDEMİR (1) ciddi rakibi olacaktır.THATS THE MOMENT (8) ve KIZIL KOURGAN (3) sonraki ihtimallerdir.