13 Eylül Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

13 Eylül Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ÇETİNBABA (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.MELİKBEY (5-2-6-10) en yakın takipçisi olacaktır.ARMANIUS (1) ve KAYASERAP (11) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla FAIRY DANCER (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.OASIS (5) ciddi rakibi olacaktır.ADALSON (4) ve AĞA BAKIRTAŞ (2) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Formda olan OPSTINATE (1) koşudaki favori isimdir.ALLSHANTI (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DECOLTE (4) ve KÜLÜNK SULTAN (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki ŞÖLENİM (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.SELAYATLI (4-13) en yakın takipçisi olacaktır.GÜLFEM (10) ve GÜLERANA (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla KIRMIZIKAYA (4-6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FECIR (2) ciddi rakibi olacaktır.PEKSOYUNOĞLU (5) ve LAŞİNKAY (10) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Formda olan METAL FIRTINASI (4) koşudaki favori isimdir.ALTUNSARAY (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.YEŞİLMASKE (8) ve İLGAR TAY (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki ABRAJ (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.CLARK KENT (2-4) en yakın takipçisi olacaktır.MOLU BEYİ (3) ve DOLCE VITA (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla PENGUEN (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÖZDEMİR (1) ciddi rakibi olacaktır.THATS THE MOMENT (8) ve KIZIL KOURGAN (3) sonraki ihtimallerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi