YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

14 Eylül 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

14 Eylül Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Kum pist koşularıyla dikkat çeken PROXIMO (1) ve etkili jokeyiyle son yarışını kazanmış olan EXOTIC PRINCESS (3) iyi form durumlarıyla ilk şanslı isimler olup BOZBURUN (4) ciddi rakipleridir. ASHRAQA (7) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Çim pistteki son koşusunu ölçü almadığımız BE MY SHADOW (1), artan form durumuyla BLACK KING (2) ve iyi formunu son startına da yansıtmış olan BEHRAMKALE (4) ilk şanslı isimler olup JUNIOR PIANIST (3) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Aynı mesafeli son koşusunu kazanmış olan ASLANSÜTÜ (5) ve tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız ERAYHAN (1) ilk şanslı isimlerdir. CANDOSTUM (2) ciddi rakipleri olup ALDALGA (4) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Aynı pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken EXCHANGER (2) öncelikle şans verdiğimiz isim olup iyi form durumlarını son koşularına da yansıtmış olan HECTOR (3) ve PAN REKA (4) ciddi rakipleridir. GOYCOCHEA (1) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: İyi form durumunu yarışlarına da yansıtmış olan TETİNA (14), tecrübeli jokeyiyle ilk startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan KAMÇI (7), artan formuyla ALEMİN KRALI (1) ve BABA AHMET (3) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

6.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan MOTHER OF DRAGONS (1) ilk şanslı isimdir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan HERRING (3) ciddi rakibi olup hafif kilolu EL SUENA (4) ihmal edilmemelidir. BÖRTE (2) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Start aldığı koşularda pist ayrımı yapmadan başarılı bir performans sergilemiş olan SAADIN GÜCÜ (8) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. ALPTUĞHAN (1) ve KADHAN (5) ciddi rakipleri olup ekürili GÜRGÜR BABA (4-6) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Start aldıkları koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan GÜLENYÜZ (4) ve AĞRI DAĞI FIRTINASI (1) iyi form durumlarıyla ilk şanslı isimler olup aynı pistteki yarışlarıyla dikkat çeken ALTIN KRAL (2) ciddi rakipleridir. SENYENERSİN (9) ihmal edilmemelidir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son koşularından uyumlu jokeyiyle galip ayrılmış olan UÇANKRAL (15) ilk şanslı isimdir. Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken DERİN SULTAN (1) ciddi rakibi olup ATLIOĞLUM (6) ihmal edilmemelidir. TORNACI (3) sonraki ihtimaldir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN