YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

14 Eylül 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

14 Eylül Sporx.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

İstanbul'da güzel bir program var. Çift bankolu şablonumuza devam edeceğiz. Günün ilk ayağında start alacak olan GOYCOCHEA, güzel ikinciliklerinden sonra artık yarış kazanacak kıvama geldi. Kendine uygun rakipler yanında bugün yatkın olduğu bu pist ve mesafede açılışı yapmasını bekliyorum. günün ilk bankosu olarak şablon içinde değerlendirilebilir. 

Günün ikinci ayağında ise 3 yaşlı Arap atlarına ait Maiden mücadele var. Yarış hayatını üç kum koşusunda iki kez tabela dışında kalırken bir kez kazanma başarısı gösteren ALEMİN KRALI, son kısa galobunda bu grup için yeterli bir derece elde etti. Turbo yavrusu formda ve yetenekli binicisi Ahmet Çelik ile bugün kazanacaktır. Çift bankolu şablonumuz içinde günün ikinci bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Günün en zevkli geçmeye aday mücadelelerinden biri günün dördüncü ayağında koşulacak. Açık Grup 2 mücadeleye hedef yaparak hazırlanan SAADIN GÜCÜ, bugün sonlarda yapacağı çok kuvvetli ataklarla yine burada birinciliğin en kuvvetli adayı olacak. 

İstanbul programını biraz daha cazip hale getirnek isteyen yarışseverler ise 7'li ganyan oyununu tercih edebilir. 7'li ganyanın ilk ayağında start alacak olan OLGUNBABA'nın problemleri giderildi. Bir süredir takip listemizde yer alan safkanı burada sürprizde değerlendirip 7'li ganyan çatısı içine dahil edebiliriz. At koşar baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın, bol şans!..

Eko Kupon: 1 / 1 / HEPSİ / 8 / 1-4-9-10-12 / HEPSİ 

Normal Kupon: 1 / 1 / HEPSİ / 1-5-7-8 / 1-4-9-10-12 / HEPSİ 


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN