YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

15 Eylül 2016 Perşembe

GanyanTime.com

15 Eylül Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ÖZREİS (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.EGEBEYİ (7) ciddi rakibi olacaktır.ORMANCI DAYI (5) ve COŞANMERİÇ (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki BECENE GÜLÜ (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.ULUÇKIZI (5) en yakın takipçisi olacaktır.BEYAZ ÖRTÜ (1) ve ÇUVALDIZ (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Formda olan BADARBUNGA (1) koşudaki favori isimdir.FLYING BIRD (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SCHOOL DANCER (4) ve MOBANGO (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki MERAM (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.ZEUS (6) en yakın takipçisi olacaktır.ERSÖZLÜ (7) ve ÖZBAYHAN (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Artan formuyla THE DAUGHTER SUN (4) ve BİCİ BİCİ (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.OFSAYT (2) en yakın takipçileri olacaktır.MISS ELENI (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi durumdaki PART LION (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.MY GAIN (4) en yakın takipçisi olacaktır.PROMISE ME A SWORD (11) ve ZÜLFO KIRVE (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi formuyla EREN EFENDİ (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AYRTON (1) ciddi rakibi olacaktır.ONTUĞ (5) ve TERRA BAY (2) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki ÖZYEL (1) ve ALTINCI HİS (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TARIKHAN (3) ciddi rakipleri olacaktır.KOŞANAĞA (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi formuyla BITCOIN (2) koşudaki favori isimdir.KOBATER (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KIRDERE (12) ve ORANGE BLOSSOM (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.