15 Eylül Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları
YENİ

15 Eylül 2016 Perşembe

GanyanTime.com

15 Eylül Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ÖZREİS (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.EGEBEYİ (7) ciddi rakibi olacaktır.ORMANCI DAYI (5) ve COŞANMERİÇ (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki BECENE GÜLÜ (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.ULUÇKIZI (5) en yakın takipçisi olacaktır.BEYAZ ÖRTÜ (1) ve ÇUVALDIZ (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Formda olan BADARBUNGA (1) koşudaki favori isimdir.FLYING BIRD (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SCHOOL DANCER (4) ve MOBANGO (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki MERAM (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.ZEUS (6) en yakın takipçisi olacaktır.ERSÖZLÜ (7) ve ÖZBAYHAN (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Artan formuyla THE DAUGHTER SUN (4) ve BİCİ BİCİ (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.OFSAYT (2) en yakın takipçileri olacaktır.MISS ELENI (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi durumdaki PART LION (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.MY GAIN (4) en yakın takipçisi olacaktır.PROMISE ME A SWORD (11) ve ZÜLFO KIRVE (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi formuyla EREN EFENDİ (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AYRTON (1) ciddi rakibi olacaktır.ONTUĞ (5) ve TERRA BAY (2) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki ÖZYEL (1) ve ALTINCI HİS (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TARIKHAN (3) ciddi rakipleri olacaktır.KOŞANAĞA (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi formuyla BITCOIN (2) koşudaki favori isimdir.KOBATER (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KIRDERE (12) ve ORANGE BLOSSOM (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.