GanyanTime.com
YENİ

15 Eylül 2016 Perşembe

GanyanTime.com

15 Eylül Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda CAMPS BAY (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DARK KHAN (3) ciddi rakibi olacaktır.ÇINARLI (6) ve TINAS FIRTINASI (10) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki ZENCİRBEY (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.DOMINANT SON (3) en yakın takipçisi olacaktır.CİVANHAN (4) ve DYMAXION (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla PEKİN GOLD (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.RAMAZAN EFENDİ (1) en yakın takipçisi olacaktır.LATINAGIRL (4-3) ve SWORD ON HIGH (8) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Artan formuyla NURSENA (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.FLAME GIRL (2) en yakın takipçisi olacaktır.DUYGUABLA (6) ve NIGELLA (1) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki ŞAHİN TEPESİ (5) ve GÖRKEMBEY (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KAŞİF (1-9) en yakın takipçileri olacaktır.TANAÇAN (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla AĞAPERSEN (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SAHİPBEY (4) ciddi rakibi olacaktır.OĞLUM EMİR (3) ve TURBONUN OĞLU (7) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki WAIT FOR IT (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.GARAVAS (3) en yakın takipçisi olacaktır.DEKMAN (6) ve TOO MUCH LOVE (11) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla İÇİL (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BAYKETENCİ (7) ciddi rakibi olacaktır.ARAP TURGAY (1) ve HÜRBEYİM (6) sonraki ihtimallerdir.