YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

15 Eylül 2016 Perşembe

GanyanTime.com

15 Eylül Sporx.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

İzmir'de 8 koşulu ve oldukça da cazip bir program var. Çift bankolu şablonumuza bugün de devam edeceğiz. Günün ilk ayağında start alacak olan RAMAZAN EFENDİ, çim pistteki güzel koşularıyle beğeni kazandı. Lion Heart yavrusu yatkın olduğu bu pistte bugün günün ilk ayağında açılışı yapacaktır. Güvenerek şablon içinde günün ilk bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Günün ikinci ayağında ise 3 ve yukarı İngiliz safkanlarının Handikap mücadelesi var. NIGELLA buraya hedef yapılarak hazırlandı. Bir süredir takip listemiz içinde yer alan safkan rakiplerine oranla biraz kilo dezavantajı olsa da bu grupta söz sahibi olacaktır. Binicisinin hata yapmaması durumunda bugün kazanmaya çok yakın. Çift bankolu şablonumuz içinde günün ikinci ayağında güveneceğimiz bir diğer safkan olacak. 

İstanbul programında bugün daha düşük bütçeli hale getirmek isteyenler farklı bir banko arayışı içinde olabilir. Günün dördüncü ayağında Açık Grup 3 mücadele var. Birbirinden sert rakiplerin bir araya toplandığı koşuda İstanbul'dan buraya güvenilerek getirilen AĞAPERSEN, etkili binicisi ile bu grubu avlayabilir. Alternatif kuponlarda ve 3 bankolu ekonomik şablonlarda değerlendirilebilir. 

İzmir programını biraz daha cazip hale getirmek isteyen yarışseverler buguün 7'li ganyan oyununu tercih edebilir. 7'li ganyanın ilk ayağında start alacak olan DYMAXION, Ankara'daki güzel tabelasından sonra buraya getirildi. Son galobunda 25.3 R yaparken de beğenilen safkan 7'li ganyan çatısı içinde günün ilk ayağında tek olarak düşünebilir ve değerlendirilebilir. At koşar baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın, bol şans!.. 

Eko Kupon: 1 / 1 / HEPSİ / 1 / 1-5-10-11 / HEPSİ 

Normal Kupon: 1 / 1 / HEPSİ / 1-4-5-7 / 1-5-10-11 HEPSİ 


22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN