YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

16 Eylül 2016 Cuma

GanyanTime.com

16 Eylül Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan safkanlardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken BEREN SULTAN (2) ve LOVELY PEARL (5) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup UP IN TIME (8) ve PARTY MAKER (7) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: İyi form durumlarını son koşularına da yansıtmış olan KRAL EGE (1) ve YAĞIZINOĞLU (3) etkili jokeyleriyle öncelikle şans verdiğimiz isimler olup WIN FOR ME (2) ve UNCLE MEVLÜT (4) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız SHOPAHOLIC (1) ilk şanslı isimdir. Kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren WORLD STAGE (3) ve hafif kilolu GUILTY PLEASURE (7) ciddi rakipleri olup LABEZERIN (4) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Kum pistteki son koşularında rahat birincilikler elde etmiş olan BAYDARŞAH (4), iyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan AĞRI KESİCİ (9) ve son startını ölçü almadığımız METECİK (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. MERTADAM (10) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: İyi form durumlarını son koşularına da yansıtmış olan UNCLE (11) ve TEKDAL (8) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir. Son yarışlarını ölçü almadığımız STRIKE THE SWORD (6) ciddi rakipleri olup STAR OF ROCK (3) ihmal edilmemelidir.

6.Koşu: Aynı pistteki başarılı performansıyla dikkat çeken HIDDEN JEWELS (1) öncelikle şans verdiğimiz isim olup etkili jokeyiyle PROFESSOR (5), son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan MISS NİLAY (4) ve WINCHESTER (3) ciddi rakipleridir.

7.Koşu: Aynı pistteki tek koşusunu kazanmış olan ZIPPY (7) ve iyi form durumunu yarışlarına da yansıtmış olan TRITON (4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. WIN STAR WIN (6) ciddi rakipleri olup KING OF ROCK (3) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Yarış hayatlarının ilk startlarını alacak olan safkanlardan tecrübeli jokeyiyle KIND ACT (3) ilk şanslı isimdir. İyi bir form yakalamış olan RAINS OF RIVER (5) ciddi rakibi olup SAFA (7) ihmal edilmemelidir. BLANEGIRL (1) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Start aldığı koşularda pist ayrımı göstermeden başarılı bir performans sergilemiş olan ekürili STORM GIRL (17-8) devam eden formuyla ilk şanslı isimdir. SÖZLÜM (16) ciddi rakibi olup SEYYAHKIZI (15) ihmal edilmemelidir. DİŞİ KURT (6) sonraki ihtimaldir.


21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN