YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

16 Eylül 2016 Cuma

GanyanTime.com

16 Eylül Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız INDIAN RADJA (2) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. Artan form durumuyla hafif kilolu YILDIRIM ŞAH (6), son startıyla dikkat çeken ASİL MAHMUT (1) ve HAKUNA MATATA (5) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Aynı pist ve mesafeli ilk startında etkili jokeyiyle rahat bir ikincilik elde etmiş olan HIGH KING (6) ilk şanslı isimdir. Uyumlu binicisiyle KÜLÜNK RÜZGAR (7) ciddi rakibi olup iyi form durumlarıyla OĞLUM İSMAİL (8) ve CAN DADAŞ (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi form durumuyla son koşularında rahat birincilikler elde etmiş olan ekürili NERI VALIANT (2-9) kazanmaya en yakın isimdir. Son yarışlarıyla dikkat çeken DRUMMER (4) ciddi rakibi olup POUR TOI (1) ve hafif kilolu PEDALIZA (7) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Aynı pistteki son koşusunu etkili jokeyiyle kazanmış olan TAHİRE (6) ve çim pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan FAUSTİNO (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. MAGMA (4) ve FİLOZOF TAY (2) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: İyi form durumuyla son koşularını birincilikle tamamlamış olan COFFEE BEAN (1) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Son startını ölçü almadığımız PERFORM (5), BADE HANIM (2) ve artan form durumuyla SAYDA (3) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: İlk startında rahat bir birincilik elde etmiş olan KARAÇİVİ (7) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. İyi bir form yakalamış olan MERTHAN (2), artan formunu son koşularına da yansıtmış olan ESER (1) ve SABIRLIHANIM (10) ciddi rakipleridir.


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN