YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE; YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE AY SONUNDA TAHMİNLERİNE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

17 Eylül 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

17 Eylül Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda TEZGEL GÜR (12) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.JUNYIR SANCAK (4) ciddi rakibi olacaktır.HÜSNÜUSTA (2) ve BABAKAFKAS (1) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan ÜNLÜOĞLU (2) koşudaki favori isimdir.MARMARAY (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SECRET MOUNTAIN (10) ve NEW CASTLE (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki ICE FOUNTAIN (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.İZBATUR (10) en yakın takipçisi olacaktır.TORO TORO (1) ve MAGIC MOMENT (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Artan formuyla FORT LAUDERDALE (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ASLANSTAR (4) ciddi rakibi olacaktır.MISS WOLF (6) ve MISTER NO (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki ALDUT (1) ve MÜCBİR (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ÇELİKÇİÇEĞİ (2-11) en yakın takipçileri olacaktır.TUMBULSABUHA (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla KÖRDÜĞÜM (10) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SABIRLIBEY (4-12) ciddi rakibi olacaktır.BEZİRGAN KIZI (7) ve UÇAR KAAN (6) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki YAĞMURCAN (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.QUEEN ECEM (4-9) en yakın takipçisi olacaktır.FLASHING GIRL (6) ve INTO STAR (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

8.Koşu: İyi formuyla KILÇIK (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.URLA DESTANI (5) ciddi rakibi olacaktır.AKSEKİ FIRTINASI (1) ve YEDİGOBAK (12) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi durumdaki THE FLAMINGO (9) ve KAIMOS (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DEM BABA (1) en yakın takipçileri olacaktır.KIZ AYŞE (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN