17 Eylül Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

17 Eylül Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda TEZGEL GÜR (12) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.JUNYIR SANCAK (4) ciddi rakibi olacaktır.HÜSNÜUSTA (2) ve BABAKAFKAS (1) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan ÜNLÜOĞLU (2) koşudaki favori isimdir.MARMARAY (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SECRET MOUNTAIN (10) ve NEW CASTLE (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki ICE FOUNTAIN (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.İZBATUR (10) en yakın takipçisi olacaktır.TORO TORO (1) ve MAGIC MOMENT (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Artan formuyla FORT LAUDERDALE (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ASLANSTAR (4) ciddi rakibi olacaktır.MISS WOLF (6) ve MISTER NO (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki ALDUT (1) ve MÜCBİR (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ÇELİKÇİÇEĞİ (2-11) en yakın takipçileri olacaktır.TUMBULSABUHA (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla KÖRDÜĞÜM (10) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SABIRLIBEY (4-12) ciddi rakibi olacaktır.BEZİRGAN KIZI (7) ve UÇAR KAAN (6) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki YAĞMURCAN (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.QUEEN ECEM (4-9) en yakın takipçisi olacaktır.FLASHING GIRL (6) ve INTO STAR (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

8.Koşu: İyi formuyla KILÇIK (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.URLA DESTANI (5) ciddi rakibi olacaktır.AKSEKİ FIRTINASI (1) ve YEDİGOBAK (12) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi durumdaki THE FLAMINGO (9) ve KAIMOS (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DEM BABA (1) en yakın takipçileri olacaktır.KIZ AYŞE (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi