YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 NİSAN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

17 Eylül 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

17 Eylül Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda CAIRO (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.ANALUX (3) en yakın takipçisi olacaktır.PEYDERPEY (8-7) ve ASLA VAZGEÇEMEM (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: Formda olan LAGUARDIA (3) koşudaki favori isimdir.AKINŞAH (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.FRATELLI (2) ve MY HEART (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi formuyla JANO GRANDE (10) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.LADY FALCON (8) ciddi rakibi olacaktır.EYOTA (7) ve NURKO (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki STRATEGICALLY (6) ve BRACCIOFERRO (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BENGUN (7) ciddi rakipleri olacaktır.BAHATHER (3) sürpriz şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Formda olan LADY TULPAR (4) koşudaki favori isimdir.DUBLIN (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.PRINCESS DI (3) ve PASPARTU (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla KARAESER (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KIRMANŞAH (1) en yakın takipçisi olacaktır.PALA DAYI (2) ve SARPBEY (3) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Artan formuyla ROSA ROSA (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.WOW SO COOL (9) en yakın takipçisi olacaktır.EL HAMSE (1) ve CHISINAILI (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Formda olan BEYBARAN (2) koşudaki favori isimdir.AKARNEJAT (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.AĞAKAFKASLI (1) ve İDEALİST (11) sonraki ihtimallerdir.


27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN