YENİ

17 Eylül 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

17 Eylül Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda CAIRO (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.ANALUX (3) en yakın takipçisi olacaktır.PEYDERPEY (8-7) ve ASLA VAZGEÇEMEM (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: Formda olan LAGUARDIA (3) koşudaki favori isimdir.AKINŞAH (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.FRATELLI (2) ve MY HEART (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi formuyla JANO GRANDE (10) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.LADY FALCON (8) ciddi rakibi olacaktır.EYOTA (7) ve NURKO (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki STRATEGICALLY (6) ve BRACCIOFERRO (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BENGUN (7) ciddi rakipleri olacaktır.BAHATHER (3) sürpriz şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Formda olan LADY TULPAR (4) koşudaki favori isimdir.DUBLIN (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.PRINCESS DI (3) ve PASPARTU (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla KARAESER (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KIRMANŞAH (1) en yakın takipçisi olacaktır.PALA DAYI (2) ve SARPBEY (3) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Artan formuyla ROSA ROSA (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.WOW SO COOL (9) en yakın takipçisi olacaktır.EL HAMSE (1) ve CHISINAILI (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Formda olan BEYBARAN (2) koşudaki favori isimdir.AKARNEJAT (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.AĞAKAFKASLI (1) ve İDEALİST (11) sonraki ihtimallerdir.