YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

18 Eylül 2016 Pazar

GanyanTime.com

18 Eylül Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki son koşusunda etkili jokeyiyle başarılı bir ikincilik elde etmiş olan HATİCE (6) ilk şansa sahiptir. Son yarışlarıyla dikkat çeken SİGNORA (5) ciddi rakibi olup BURSAGÜLÜ (3) ve BURCUTAY (2) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

2.Koşu: İyi formunu son koşularına da yansıtmış olan ASLANSÜTÜ (2) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Çim pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken HAYAL DÜNYASI (4) ciddi rakibi olup ESRAR DEDE (3) ve ZİLZAAL (5) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

3.Koşu: Tabela dışı kaldıkları son koşularını ölçü almadığımız AĞRI DAĞI FIRTINASI (2) ve AKSAKAL (3) iyi form durumlarıyla ilk şanslı isimler olup son startıyla dikkat çeken KARAGÜLÜM (7) ciddi rakipleridir. TETİNA (9) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken LİRA LİRA (2) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. İyi formunu son koşusuna da yansıtmış olan VOLİ (8) ciddi rakibi olup AKFIRAT (4) ihmal edilmemelidir. KOCAMANTINAZ (1) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Çim pistteki son koşularını kazanmış olan YİĞİTEFEKAAN (8), iyi form durumuyla GÜZELKAYA (3), tabela dışı kaldığı son yarışlarını ölçü almadığımız MY SULTAN (1) ve hafif kilolu CANKURTBEY (11) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

6.Koşu: Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren SERHANTAY (9) etkili jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. Çim pist koşularıyla dikkat çeken KARAÜZÜM (4) ciddi rakibi olup ekürili MERİH (7-6) ve ENDEREFE (2) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Uyumlu jokeyiyle aynı mesafeli son koşusunu kazanmış olan PARLERA (2), iyi form durumuyla ARTIC MAN (4) ve aynı pistteki yarışlarıyla dikkat çeken RYAN AREL (5) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. REDENTOR (3) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Usta jokeyiyle son koşularını kazanmış olan MANDARİN (5) ilk şanslı isimdir. İstikrarlı yarışlarıyla BOBUSHKA (2) ciddi rakibi olup MISAE (1) ihmal edilmemelidir. İyi formunu son koşularına da yansıtmış olan CRAZY ISLAND (3) sonraki ihtimaldir.

9.Koşu: İyi formunu ilk startına da yansıtmış olan ASTRONOT (1) öncelikle şans verdiğimiz isim olup artan form durumuyla YÜKSEK UÇUŞ (8), son koşusuyla dikkat çeken KIZIMDİLŞAH (7) ve CANBULAN (2) ciddi rakipleridir.


22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN