YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ AT YARIŞI PORTALI GANYAN TIME TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

18 Eylül 2016 Pazar

GanyanTime.com

18 Eylül Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken GRIFFON (3), EL GAMBO (2) ve OĞLUM CEVAT (4) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup ŞEKER LADY (8) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken EKİNER (1) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. İyi form durumunu aynı pistteki son koşularına da yansıtmış olan ekürili ZABALAM (3-9) ciddi rakibi olup ALAKIZ (4) ve DOĞUBEYLİM (5) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

3.Koşu: Yarış hayatlarının ilk startını alacak olan safkanlardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken SWORD SWIPE (7), ARCH WARRIOR (1) ve MELEK ARZUM (6) birlikte şans verdiğimiz isimler olup FLUSH ROYAL (3) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Aynı mesafeli ilk startını çok rahat kazanmış olan MÜJDECİ (4) öncelikle şans verdiğimiz isim olup kazandıkları yarışlar sonrası formlarını sürdüren ÇEŞME FIRTINASI (6) ve ekürili CANCAHİDEM (5-1) ciddi rakipleridir. GÜLDEMİRKIZ (3) ihmal edilmemelidir.

5.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan POTOMYA (5) ve kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren POWER OF BROTHERS (7) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup artan formuyla CANŞEN (4) ciddi rakipleridir. DO IT EASY (11) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız MANOUSH (5) ilk şanslı isimdir. İyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan BRANZINI (1) ciddi rakibi olup NASRULLAH BEY (2) ihmal edilmemelidir. TEREX (8) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Kum pist koşularıyla dikkat çeken AYNATINAZ (2) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. İyi form durumuyla hafif kilolu AKALP (8) ciddi rakibi olup ASİL BAKIŞ (4) ihmal edilmemelidir. EYVAH UZUN MEHMET (5) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Aynı pistteki son koşularında rahat birincilikler elde etmiş olan BLOW THE WIND (1) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. İyi form durumuyla ÇARINOĞLU (2) ve son yarışlarıyla dikkat çeken STILL WAITING (11) ciddi rakipleri olup DEFNE HANIM (6) sonraki ihtimaldir.


21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN