YENİ

19 Eylül 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

19 Eylül Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda BUĞRACAN (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.TATLIKOTAN (3) en yakın takipçisi olacaktır.DİRANŞAN (4) ve İZPEK (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla OĞLUM BERATIM (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.EŞİYOK (3) en yakın takipçisi olacaktır.AKÇİLDEDE (2) ve GOLDEN PUNCH (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki HARD STONE (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.SEA PEARL (1) en yakın takipçisi olacaktır.MATİZ (8) ve SALNAZAR (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla ALBURAK KIZI (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DİLŞANKIZI (4) ciddi rakibi olacaktır.KIŞGÜLÜ (3) ve DİLŞEKER (7) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki TANSELİ (9) ve DELİ EMİN (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ELİF NUR (5) ciddi rakipleri olacaktır.MY İNCİ (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Formda olan SEBOŞ (3) koşudaki favori isimdir.BEST OF ELİF (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KAKAO (4) ve OCEAN LOWER (5-8) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla CRAVE (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BIXI (6) ciddi rakibi olacaktır.ASİ KURT (5) ve STAR SCREAM (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki ÖMERHANBEY (5) ve VİCDANSIZ (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KARAMENDUH (3) en yakın takipçileri olacaktır.NECATİ AMCA (9) ihmal edilmemesi gereken isimdir.