19 Eylül Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

19 Eylül Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda BUĞRACAN (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.TATLIKOTAN (3) en yakın takipçisi olacaktır.DİRANŞAN (4) ve İZPEK (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla OĞLUM BERATIM (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.EŞİYOK (3) en yakın takipçisi olacaktır.AKÇİLDEDE (2) ve GOLDEN PUNCH (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki HARD STONE (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.SEA PEARL (1) en yakın takipçisi olacaktır.MATİZ (8) ve SALNAZAR (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla ALBURAK KIZI (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DİLŞANKIZI (4) ciddi rakibi olacaktır.KIŞGÜLÜ (3) ve DİLŞEKER (7) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki TANSELİ (9) ve DELİ EMİN (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ELİF NUR (5) ciddi rakipleri olacaktır.MY İNCİ (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Formda olan SEBOŞ (3) koşudaki favori isimdir.BEST OF ELİF (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KAKAO (4) ve OCEAN LOWER (5-8) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla CRAVE (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BIXI (6) ciddi rakibi olacaktır.ASİ KURT (5) ve STAR SCREAM (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki ÖMERHANBEY (5) ve VİCDANSIZ (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KARAMENDUH (3) en yakın takipçileri olacaktır.NECATİ AMCA (9) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi