YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ AT YARIŞI PORTALI GANYAN TIME TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

19 Eylül 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

19 Eylül Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ZEYTİNBAĞI (2) koşudaki favori isimdir.BAHANE (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.YÜCESOY (3) ve SARECAN (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki TALLSHIP (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.SEYİR (5) en yakın takipçisi olacaktır.GIGABYTE (9) ve CALIFORNIA DREAM (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Artan formuyla SASANİ KAPLANI (2) ve TURGUT USTA (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BAHTIAK (1) en yakın takipçileri olacaktır.SİVASLI MUSA (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi durumdaki KARABİA (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.MAGLEW (4) en yakın takipçisi olacaktır.HENDEK PRENSESİ (2) ve SHARINGAN (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla TURABİ (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÜÇSALAN (1) ciddi rakibi olacaktır.ZORLUAT (4-5) ve BABASEYFİ (6) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: Formda olan YÜREKALP (6) koşudaki favori isimdir.BABAESKİ (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KAÇAKPEREST (7) ve MY CEM (10) sonraki ihtimallerdir.


21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN