YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

19 Eylül 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

19 Eylül Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ZEYTİNBAĞI (2) koşudaki favori isimdir.BAHANE (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.YÜCESOY (3) ve SARECAN (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki TALLSHIP (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.SEYİR (5) en yakın takipçisi olacaktır.GIGABYTE (9) ve CALIFORNIA DREAM (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Artan formuyla SASANİ KAPLANI (2) ve TURGUT USTA (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BAHTIAK (1) en yakın takipçileri olacaktır.SİVASLI MUSA (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi durumdaki KARABİA (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.MAGLEW (4) en yakın takipçisi olacaktır.HENDEK PRENSESİ (2) ve SHARINGAN (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla TURABİ (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÜÇSALAN (1) ciddi rakibi olacaktır.ZORLUAT (4-5) ve BABASEYFİ (6) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: Formda olan YÜREKALP (6) koşudaki favori isimdir.BABAESKİ (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KAÇAKPEREST (7) ve MY CEM (10) sonraki ihtimallerdir.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN