YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! İDMAN PİSTİ TAHMİNLERİ, TÜRKİYE GENELİ PUANLARINA GÖRE TAHMİNLER, HANDİKAP VE BÜLTEN PUANLARINA GÖRE ŞABLONLARIN HEPSİ "KARMA TAHMİNLER VE ŞABLONLAR" SAYFASINDA YER ALMAKTADIR.

19 Eylül 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

19 Eylül Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ZEYTİNBAĞI (2) koşudaki favori isimdir.BAHANE (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.YÜCESOY (3) ve SARECAN (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki TALLSHIP (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.SEYİR (5) en yakın takipçisi olacaktır.GIGABYTE (9) ve CALIFORNIA DREAM (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Artan formuyla SASANİ KAPLANI (2) ve TURGUT USTA (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BAHTIAK (1) en yakın takipçileri olacaktır.SİVASLI MUSA (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi durumdaki KARABİA (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.MAGLEW (4) en yakın takipçisi olacaktır.HENDEK PRENSESİ (2) ve SHARINGAN (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla TURABİ (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÜÇSALAN (1) ciddi rakibi olacaktır.ZORLUAT (4-5) ve BABASEYFİ (6) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: Formda olan YÜREKALP (6) koşudaki favori isimdir.BABAESKİ (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KAÇAKPEREST (7) ve MY CEM (10) sonraki ihtimallerdir.


23.11 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.11 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN