YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

19 Eylül 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

19 Eylül Sporx.com ADANA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Adana'da çift bankolu şablonumuzu kullanmaya devam edeceğiz. Program cazip de gözüküyor. Tabela ayağında start alacak olan FOURWAY, yarış kazanacak tecrübeye erişti. Bugün kendine uygun rakipler yanında kazanarak özlediği birinciliğe ulaşacaktır. 

Adana programında güveneceğimiz bir diğer safkan ise günün son ayağında start alacak. Elazığ'dan buraya güvenilerek getirilen DEDE ÖMER, idman pistindeki güzel işleriyle Adana pistinde de iş yapabilecek potansiyelde olduğunu gösterdi. Güvenerek günün ikinci bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

Adana programını biraz daha cazip hale getirmek isteyen yarışseverler ise bugün farklı bir banko arayışı içinde olacak. Günün ilk ayağında start alacak olan SEA PEARL, ağır kilosuna rağmen bugün uayan mesafede bu rakipler önünde bir kez daha ters bir yarış çıkartabilir. Yarışın istediği tempoda gitmesi durumunda bugün açılışı yapabilir. Küçük kuponlarda veya alternatif şablonlarda farklı bir banko olarak değerlendirilebilir. At koşar baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın, bol şans!..

Eko Kupon: 1 / HEPSİ / HEPSİ / 1-4-5-8-9-10 / 2 / 2


22.01 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

22.01 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN