YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

2 Eylül 2016 Cuma

GanyanTime.com

2 Eylül Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Çim pistteki son koşularıyla dikkat çeken TAKIL BERİ (3), son starını ölçü almadığımız ŞEVALABLA (1), KAFKAS KRALI (2) ve kazandığı yarışlar sonrası formunu sürdüren KIŞGÜLÜ (6) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

2.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız URLA DESTANI (6) ilk şanslı isimdir. Etkili jokeyiyle GÜZELSAÇAN (7), çim pistteki son startıyla dikkat çeken SİDAR GÜLÜ (11) ve SOYLU TURBO (12) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Kum pist koşularıyla dikkat çeken TAŞÇI PEHLİVAN (5) ilk şanslı isimdir. Bir süredir start almamış olan hafif kilolu ESANADOLU (6) ciddi rakibi olup DİRANŞAN (3) ve İZPEK (4) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

4.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan SEBOŞ (1) ilk şanslı isimdir. KAKAO (3) ciddi rakibi olup son yarışlarını ölçü almadığımız OCEAN LOWER (4) ve HÜRKUŞ (2) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

5.Koşu: Aynı pistteki son koşularından rahat birincilikler elde etmiş olan RIVER BABE (7) ve BALKA (3) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. QUEEN ECEM (6) ciddi rakipleri olup QUEEN VICTORY (1) ihmal edilmemelidir.

6.Koşu: Çim pist koşularıyla dikkat çeken TEKBABA (6) kazanmaya en yakın isimdir. KILÇIK (5) ciddi rakibi olup son startıyla dikkat çeken KAMANİÇE (8) ihmal edilmemelidir. NADİDE SULTAN (9) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız BABA ERKUL (1), aynı mesafeli bir önceki yarışıyla dikkat çeken OCEAN EYE (5) ve etkili jokeyiyle KORHAN KAPTAN (6) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. ŞERVAN YILDIZI (4) ciddi rakipleridir.

8.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son startıyla dikkat çeken AKINŞAH (1) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İstikrarlı yarışlarıyla ABRAJ (3) ciddi rakibi olup MOLU BEYİ (2) sonraki ihtimaldir. THE MENTALIST (7) sürpriz yapabilir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Çim pist performansıyla dikkat çeken DEMRE (3), iyi form durumuyla TATLIKOTAN (5), ÖZSOYHAT (2) ve tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız EFSANETAY (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

10.Koşu: Hafif kilo avantajıyla ALKANATLIM (8), çim pistteki son koşularıyla dikkat çeken JUNYIR SANCAK (5), artan form durumuyla ENİSKEREM (1) ve HÜSNÜUSTA (2) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.


22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN