YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

2 Eylül 2016 Cuma

GanyanTime.com

2 Eylül Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Çim pist performansıyla dikkat çeken SWORD ON HIGH (4) devam eden formuyla kazanmaya en yakın isimdir. Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren OĞLUM CEM (3), son startını ölçü almadığımız MISTER RIPLEY (1) ve WAIT FOR IT (2) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Aynı pist ve mesafeli ilk startıyla dikkat çeken SPEEDYBOY (9) ilk şanslı isimdir. Tecrübeli jokeyiyle KAFTAN (4) ciddi rakibi olup artan formunu son koşusuna da yansıtmış olan İREMBEYİ (3) ihmal edilmemelidir. KOMPAS (6) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız LION QUEEN (1), kum pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken WARRIOR LADY (8) ve iyi form durumuyla BONCUK (5) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup SOLDANA (4) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız MAESTRO (3), iyi form durumuyla VELİAHTIM (4), kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren KEHKEŞAN (5) ve kilo avantajıyla BAHTIAK (7) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan COFFEE BEAN (5), çim pist performansıyla dikkat çeken MATMAZEL ÇİKOLATA (2) ve etkili jokeyiyle OCIUS (1) birlikte şans verdiğimiz isimler olup ZENCİRBEY (3) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Aynı pist ve mesafeli ilk startında tecrübeli jokeyiyle başarılı bir üçüncülük elde etmiş olan BEĞ AĞA (2) kazanmaya en yakın isimdir. Son koşularıyla dikkat çeken KANLIKAYA (5) ciddi rakibi olup GÜÇLÜDENİZ (4) ve DİYARBEYİ (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren BOMBA (3) öncelikle şans verdiğimiz isim olup iyi form durumlarıyla KÖSENİM (7) ve LAŞİN (8) ciddi rakipleridir. Kum pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken İÇİL (5) sonraki ihtimaldir.


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN