GanyanTime.com
YENİ

19 Eylül 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

20 Eylül Beygir.com DİYARBAKIR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

1.Koşu: Aynı pistteki son startını rahat kazanmış olan DİGOR (9) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. Artan formunu son yarışına da yansıtmış olan GUTİ (4) ve son koşularıyla dikkat çeken PALA TUMBUL (5) ciddi rakipleri olup AKTEMUR (3) ihmal edilmemelidir.

2.Koşu: Aynı pistteki son startıyla dikkat çeken SONGÜLCAN (8) ve istikrarlı yarışlarıyla JOLLY ROGER (2) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Bu koşuyla yarış hayatına başlayacak olan ekürili MALEMALE (4-6) ve KARA ATEŞ (7) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Devam eden form durumuyla LEATHER BAG (2), son koşusunu çok rahat kazanmış olan SHIBUMI (6), eküri avantajıyla ÇİFTÇİ KIZI (1-4) ve hafif kilo avantajıyla ekürili ZERDENAZ (10-12) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

4.Koşu: Son startıyla dikkat çeken VEYSİAĞA (10), tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız BORDOBATUR (3) ve artan form durumuyla AL ZENGİNKIZ (11) birlikte şans verdiğimiz isimler olup ESENLİ GÜZELİ (4) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Uyumlu jokeyiyle kum pistte başarılı koşular sergilemiş olan GAMBİT (7) ilk şanslı isimdir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan ekürili YALNIZKARTAL (8-3) ciddi rakibi olup DİLAVERAĞA (4) ihmal edilmemelidir. Ekürili SEMAKIZI (13-6) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Kum pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken BABA ABDULLAH (2) kazanmaya en yakın isimdir. Son startını ölçü almadığımız SEMETEY OĞLU (4) ciddi rakibi olup iyi formunu son koşusuna da yansıtmış olan POMEGRANTE (8) ve KOLERA (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken BAWIKAL (1) uyumlu jokeyiyle öncelikle şans verdiğimiz isim olup kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren SILVERADO (10), LASER BOY (9) ve son yarışını ölçü almadığımız ekürili CONCRETE (4-7) ciddi rakipleridir.

8.Koşu: Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren ekürili HIGH TREE (1-10) uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Artan formunu son yarışlarına da yansıtmış olan CAPITANE (4) ve BUENOS DIAS (3) ciddi rakipleri olup AYA BAKAN (7) sonraki ihtimaldir.