YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

20 Eylül 2016 Salı

GanyanTime.com

20 Eylül Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız SELDANINOĞLU (4) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. SİBİRYALI (2) ciddi rakibi olup son startıyla dikkat çeken ALMAATA (1) ve artan formuyla EFEKAN (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan safkanlardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken GOLD FOOT (2) ve KESTANE (11) ilk şanslı isimler olup JİMFED (3) ciddi rakipleridir. SKY MASTER (5) ihmal edilmemelidir.

3.Koşu: Aynı pistteki son koşularıyla dikkat çeken ALTIN ADIM (4) etkili jokeyiyle öncelikle şans verdiğimiz isimdir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan PENGUEN (10) ciddi rakibi olup LA BOHEME (1) ve LION BLEU (2) ihmal edilmemelidir.

4.Koşu: Kum pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan DÖKERBEY (3) iyi form durumuyla ilk şansa sahiptir. Kilo avantajıyla FEHİMAN (10) ciddi rakibi olup YOLAŞAN (5) ihmal edilmemelidir. TOMMİKS (1) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız ASTANA (2) ve aynı pistteki son yarışlarını uyumlu jokeyiyle kazanmış olan HANDI GIRL (1) birlikte şans verdiğimiz isimleridir. MANAROLA (3) ciddi rakipleri olup PART OF ME (4) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Etkili jokeyiyle kum pistte üst üste birincilikler elde etmiş olan GOLDEN PROTECTOR (5), iyi formunu son koşularına da yansıtmış olan PRIZE FOR (4) ve aynı pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken BALBALLILI (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. STORMBORN (7) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Aynı pistteki son koşularını birincilikle tamamlamış olan IAN TAPP (8) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan BIÇKIN BEY (12) ciddi rakibi olup MEGAS (2) ve EL MIRADOR (5) sonraki ihtimallerdir.


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN