YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20 Eylül 2016 Salı

Fırst Class Haberler

20 Eylül Furkan KOCAELİ Altılı Tahmin ve Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

ALTIN ADIM: İstanbul pistinde istenilen performansı gösteremeyince KOCAELİ pistinde yarış yaşamına devam eden Kısrak yine kendisi için uygun bir grupla karşı karşıya. Bu pistte H-15 ve ŞARTLI-4 yarışlarında gayet iyi performans gerçekleştirdi. Aslına bakarsak sonlarda etkili olan sprintini belki de yavaş yavaş göstermeye başlıyor desek yanlış olmaz. Bugün için mesafenin biraz kısa olmasından dolayı tereddütlerim olsa da usta jokeyi ile önlerde yer tuttuğu müddetçe birinci olacağını düşünüyorum ve kuponumda TEK olarak işaretliyorum. 

FEHİMAN: İstanbul'daki son ÇİM yarışı gayet iyidi ve tabelanın son basamağına kendisine yer bulmayı başarması bile benim için çok çok önemli bir başarıydı. Bugün üst grubun ağır kilo ile koşacak olması ve kendisininde hafif KG ile koşacak olmasından dolayı yarış içinde olabileceğini düşünüyorum. Son yarışında HERGELE-MERTADAM ve GÜZELKAYA gibi sıkı rakiplerle birincilik mücadelesi içinde olduğunu tekrar belirtiyorum.

KOÇALİ: Kocaeli pistinden İstanbul pistine götürüldüğünde takısında oynama yapılarak KULAKLIK takısı eklenen safkan iyi yarışlar koştuğunu söyleyebilirim.Buradaki yarışlarında ise genel olarak kilosunun verdiği dezavantajla bir türlü iyi yarışlar koşamayan safkan bugün için ihmal edilmemelidir. Bu grup için FEHİMAN ve KOÇALİ ikilisinin yeterli olacağını düşünüyorum...

1.AYAK: 5.11.2.6 

2.AYAK: 4-ALTIN ADIM 
3.AYAK: 12.10 
4.AYAK: 1.2.3.4.5 
5.AYAK: 7.4.5.3.1 
6.AYAK: 12-BIÇKIN BEY ////  8.4.5.2 

Sizde tahmin ve yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum bölümünden gönderebilirsiniz. Bol şanslar. 


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN