YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20 Eylül 2016 Salı

GanyanTime.com

20 Eylül Mert Adam KOCAELİ Yarış Tahminleri ve Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.AYAK: 4 MODEL OĞLU anne kan hattından Molubeyi, Timefeel gibi bir çok başarılı koşularını izlediğimiz safkanlarla kardeş olan tay, binicisi tarafından da uzun süredir düzenli idmanlarla bu koşuyu hazırlanmış olup kazanmaya en yakın isim olacaktır. 2 GOLDEN FOOT Balballılı, Rüzgar Eto, Büyük Ajiba gibi safkanlarla kardeş olan tay güçlü orjiniyle ilk sınavında kazanabilir. 11 KESTANE, 3 JİMFED ve 10 DARK QUEN küçük kuponlara yeterli olabilir. Geniş kuponlara tay yarışı olması sebebiyle bir sürpriz çıkma ihtimali yüksek olduğundan bu ayak kapatılarak rahat bir koşu seyretmelerini öneriyorum. 

2.AYAK: 4 ALTIN ADIM sorunlarından kurtulduktan sonra hızla eski formuna ulaşmaya başlayan safkan son koşusu kazanarak kendine olan güvenini tekrar kazandı. Bugün ise daha etkili olduğu kısa mesafede uygun rakiplerini mağlup etmesini bekliyorum. Yine son koşusunu gösterişli kazanan 10 PENGUEN tek ciddi rakibi olacaktır. 

3.AYAK: 10 FEHİMAN rakiplerine oranla uygun kilosuyla dikkat çekiyor sert rakipleri yanında koştuğu son koşusu bile gayet parlak olan safkan tekrardan döndüğü Kocaeli pistinde kazanmaya en yakın isim olacaktır, riski sevenler tek olarak düşünebilirler. 9 KONGO önde boş kalacak olursa çıktığı gibi kazanabilir en küçük hatayı geri çevirmeyecektir. Yine tırnağının ucunda Kocaeli pistine getirilen 12 KOÇALİ pisti yadırgamazsa ve koşunun temposuna erken ayak uydurursa etkili olacaktır. 3 DÖKER BEY de yazılarak bu ayak geçilmelidir. 

4.AYAK: 2 ASTANA ağır favori olarak çıktığı son koşusu düzlükten sonra jokeyinin teşviklerine bir türlü beklenen cevabı veremeyen safkan potaya yakın son bir hamleyle gelse de tabela dışında kaldı. Bugün ise daha uygun rakipleri yanında kazanmaya en yakın isim olup altılı ganyan kuponlarına banko öneriyorum. 

5.AYAK: 4 PRIZE FOR Ankara çim pistinde çok çekişmeli bir birincilik mücadelesine tutuştuğu son koşusunu potada kaybeden safkan daha etkili olduğu kum piste lehine şartlarda kazanmaya yakındır. Yine eksik koştuğu sentetik pistten sonra tekrar sevdiği piste çıkan 7 STORMBORN önde erken bir kapışma olursa bitirici sprintiyle rakip tanımayacaktır. 1 BALBALLILI,  aceleci davranmazsa 5 GOLDEN PRETECTOR ve son olarak 6 HARPUTLU bu ayak için önereceğim safkanlardir. 

6.AYAK: Üst üste kazanarak formunu koruyan 8 IAN TAPP hat-trick yapmaya yakındır. Boş kilosu ve artan formuyla 12 BIÇKIN BEY, normale dönen kilosuyla 7 DİLBAR, ağır kilodan etkilenmezse 2 MEGAS ve etkisiz koşuları sonrası hedef yaptırıldığı bu yarışta 1 BEUGOZAN birincilik için kıyasıya çekileceklerdir. 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 4,2,11,3,10 // HEPSİ 
2.AYAK: 4,10 
3.AYAK: 10 // 9,12,3 
4.AYAK: 2-ASTANA 
5.AYAK: 4,7 // 1,5,6 
6.AYAK: 8,12,7,2,1 

GENİŞ KUPON TUTARI: 144 TL 

Sizde tahmin ve yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum bölümünden gönderebilirsiniz. Bol şanslar.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN