GanyanTime.com
YENİ

21 Eylül 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

21 Eylül Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda RIVER BABE (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.METANET (7-6) ciddi rakibi olacaktır.ARDALI (1) ve GOLDEN HARD (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan UÇANKRAL (3) koşudaki favori isimdir.ZEUS (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.RUAT (1) ve CANDOSTUM (2) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi formuyla TORCHY (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FORGET ME NOT (4) ciddi rakibi olacaktır.ANGEL FLY (1) ve FLO JO (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Artan formuyla MY BABOŞ (2) koşudaki favori isimdir.HATCHE (8) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.YAKIŞIKLI ÇOCUK (6) ve VICTORY FLIGHT (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla YILMAZHAN (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MY BILLIONAIRE (1) ciddi rakibi olacaktır.PAN REKA (6) ve EXCHANGER (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki SWEET BREW (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.LADY BEAUTY (1) en yakın takipçisi olacaktır.DIAMOND FLAME (5) ve İPSİZ KIZ (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: Formda olan RAZYANA (2) koşudaki favori isimdir.PAMUK NİNE (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.RENGÜL (1) ve KIZIMESRA (5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki ŞÜKRÜ (5) ve GÜRGÜR BABA (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ALTINBUL (4) en yakın takipçileri olacaktır.NADİR BEY (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.