21 Eylül Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

21 Eylül Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda RIVER BABE (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.METANET (7-6) ciddi rakibi olacaktır.ARDALI (1) ve GOLDEN HARD (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan UÇANKRAL (3) koşudaki favori isimdir.ZEUS (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.RUAT (1) ve CANDOSTUM (2) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi formuyla TORCHY (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FORGET ME NOT (4) ciddi rakibi olacaktır.ANGEL FLY (1) ve FLO JO (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Artan formuyla MY BABOŞ (2) koşudaki favori isimdir.HATCHE (8) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.YAKIŞIKLI ÇOCUK (6) ve VICTORY FLIGHT (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla YILMAZHAN (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MY BILLIONAIRE (1) ciddi rakibi olacaktır.PAN REKA (6) ve EXCHANGER (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki SWEET BREW (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.LADY BEAUTY (1) en yakın takipçisi olacaktır.DIAMOND FLAME (5) ve İPSİZ KIZ (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: Formda olan RAZYANA (2) koşudaki favori isimdir.PAMUK NİNE (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.RENGÜL (1) ve KIZIMESRA (5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki ŞÜKRÜ (5) ve GÜRGÜR BABA (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ALTINBUL (4) en yakın takipçileri olacaktır.NADİR BEY (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi