YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
Takipçilerimizin Dikkatine Yeni 7'li Ganyan tahmin sayfalarımız yayında. TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ.

20 Eylül 2016 Salı

GanyanTime.com

21 Eylül Beygir.com ELAZIĞ Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda SEVDİĞİMKIZ (9) koşudaki ilk şanslı isimdir.BİLEKKAYA (1-2) ciddi rakibi olacaktır.ABİDE TAY (4) ve HİRATAY (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla KIYAMET (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CRUSH PASSES (4) en yakın takipçisi olacaktır.KURTAR ZEYNA (2) ve SEORA (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki BİRADER HAN (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.ŞÜKRANIN OĞLU (4) en yakın takipçisi olacaktır.ÖZDORUK (3) ve AZİMLİ ZULUT (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki VIRGIN PEARL (10) ve ANTIOXIDANT (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.LEA (7) ciddi rakipleri olacaktır.SEA HORSE (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla GÖKKURT (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HASKAN (4) ciddi rakipleri olacaktır.KIZILTUĞ (10) ve TEK ZULUT (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki UÇANBEBEK (10) koşudaki ilk şanslı isimdir.GÖKSİN (5-1) en yakın takipçisi olacaktır.GÜNEŞGÜZELİ (7) ve GÜMÜŞTEL (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Formda olan ŞUBATHAN (7) koşudaki favori isimdir.OYTUNTAY (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.CAMUZAĞA (3) ve BAHABEY (2) sonraki ihtimallerdir.


17.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

17.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN