YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

20 Eylül 2016 Salı

GanyanTime.com

21 Eylül Beygir.com ELAZIĞ Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda SEVDİĞİMKIZ (9) koşudaki ilk şanslı isimdir.BİLEKKAYA (1-2) ciddi rakibi olacaktır.ABİDE TAY (4) ve HİRATAY (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla KIYAMET (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CRUSH PASSES (4) en yakın takipçisi olacaktır.KURTAR ZEYNA (2) ve SEORA (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki BİRADER HAN (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.ŞÜKRANIN OĞLU (4) en yakın takipçisi olacaktır.ÖZDORUK (3) ve AZİMLİ ZULUT (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki VIRGIN PEARL (10) ve ANTIOXIDANT (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.LEA (7) ciddi rakipleri olacaktır.SEA HORSE (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla GÖKKURT (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HASKAN (4) ciddi rakipleri olacaktır.KIZILTUĞ (10) ve TEK ZULUT (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki UÇANBEBEK (10) koşudaki ilk şanslı isimdir.GÖKSİN (5-1) en yakın takipçisi olacaktır.GÜNEŞGÜZELİ (7) ve GÜMÜŞTEL (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Formda olan ŞUBATHAN (7) koşudaki favori isimdir.OYTUNTAY (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.CAMUZAĞA (3) ve BAHABEY (2) sonraki ihtimallerdir.


21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN