YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

21 Eylül 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

21 Eylül Sporx.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

İstanbul'da kapalı bir hava ve yağış var. Pist durumlarını kontrol ederek orijin olarak yağışı seven atlara bugün şablonda daha fazla şans vermek de yarar var. Haftasonu ise gözler GRAYSTORM'da olacak. Bakalım Graystorm o açık mücadeleyi de kazanıp üçlü şampiyon unvanı alabilecek mi? Bugün güveneceğimiz ilk safkan RAZYANA olacak. Kendine göre çok daha uygun rakipler yanında start alacak olan kaliteli safkan usta jokey Halis Karataş himayesinde bugün kazanacaktır. Güvenerek kuponlara tek yazacağız. 

Çift bankolu şablonumuzda güveneceğimiz bir diğer safkan ise günün son ayağında. GÜRGÜR BABA, çimdeki güzel koşularıyla form durumunu artırdı. Bugün pistin ağırlaşması da lehine olacak. Günün ikinci bankosu olarak değerlendireceğiz. 

İstanbul programında daha düşük bütçeli bir kuponu tercih edecek yarışseverler farklı bir banko arayışı içinde olabilir. Günün zevkli geçmeye aday mücadelesi 4. ayakta start alacak olan LADY BEAUTY, formda jokeyi ile bu mesafede bugün bu rakiplerine ağırlık koyabilir. Farklı şablonlarda alternatif bir banko olarak öneriyoruz. At koşar baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın, bol şans!..

Eko Kupon: HEPSİ / 2-5-6-7-8-9 / 1-2-7 / 1 / 2 / 1

Normal Kupon: HEPSİ / 2.5.6.7.8.9 / 1-2-7 / 1-2-3-4-5-6 / 2 / 1


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN