YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21 Eylül 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

22 Eylül Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan FENERLİCAN (5) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. YÜKSELİM (1) ve son yarışlarıyla dikkat çeken SEDATBEY (8) ciddi rakipleri olup artan form durumuyla ŞAFAK VAKTİ (3) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Tabela dışı kaldıkları son koşularını ölçü almadığımız TANGO WINNER (2) ve HUMA KUŞU (1) etkili jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Kilo avantajıyla THE YILDIZER (6) ciddi rakipleri olup BELEGORSK (9) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan safkanlardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken CARPE KOI (5), BANG BANG (3) ve KERİMANIM (6) etkili jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. ARIZONA WIND (2) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan DERAŞ (2) ve TESLA (6) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup tabela dışı kaldığı son yarışını ölçü almadığımız THASSOS (4) ve son koşularıyla dikkat çeken KUMCAMET (8) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız KREACHER (6) uyumlu jokeyiyle ilk şanslı isimdir. Artan formunu son yarışlarına da yansıtmış olan ANGEL HORSE (1) ciddi rakibi olup RUNNER CAT (9) ihmal edilmemelidir. RUMBA (12) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Tabela dış kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız FALEZ (6) etkili jokeyiyle öncelikle şans verdiğimiz isim olup başarılı yarışlarıyla dikkat çeken KISMET KIZ (1) ve GÖRKEMLİ (3) ciddi rakipleridir. SULTANHAN (4) ihmal edilmemelidir.

7.Koşu: Aynı pistte start aldığı son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan BY RA (3) devam eden formu ve tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. ES ES RUNNER (1) ciddi rakibi olup BÜYÜK AMED (6) ihmal edilmemelidir. SO HELP ME GOD (4) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Çim pistteki son koşusunu rahat kazanmış olan ekürili ÇUVALDIZ (7-15) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. İyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan DEMİRCENK (3) ciddi rakibi olup ORMANCI DAYI (4) ihmal edilmemelidir. UÇAN MERT (11) sonraki ihtimaldir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN