YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22 Eylül 2016 Perşembe

GanyanTime.com

22 Eylül Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son startıyla dikkat çeken WRITE TO ELLIE (12), iyi formunu son koşularına da yansıtmış olan SOUND OF THE WIND (8) ve THE QUEEN RIVER (9) birlikte şans verdiğimiz isimler olup WINNER TUANA (11) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız LEMNOS (4) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Aynı pistteki yarışlarıyla dikkat çeken FLY SO FREE (2) ve iyi formuyla HARDRIDGE (1) ciddi rakipleri olup NURİ BEY (6) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Çim pist yarışlarıyla dikkat çeken RED WARRIOR (3), aynı pist ve mesafeli son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan STROM TRACKS (10), son startını ölçü almadığımız ASK ME FLY (6) ve ekürili AMARCORD (1-2) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

4.Koşu: Start aldığı iki koşuyu da rahat kazanmış olan KARAÇİVİ (9) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. İyi formunu son koşularına da yansıtmış olan MÖSYÖSPARTAKÜS (6) ciddi rakibi olup KUZEN (2) ihmal edilmemelidir. ESER (3) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: İyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan GAUNOS (5) ilk şanslı isimdir. Aynı mesafeli son koşusuyla dikkat çeken SELAHATTİNBEY (1) ciddi rakibi olup ekürili BANDIERO (9-7) ihmal edilmemelidir. SİDELİ (4) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken HOT CHOCOLATE (4) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız KINOWA (7) ciddi rakibi olup BABADOKER (1) ihmal edilmemelidir. DORUK ALİ (2) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan POETIKA (7) devam eden formu ve tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan INDIGO (3) ciddi rakibi olup LADY GOLD (6) ve SON VURGUN (8) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Uyumlu binicisiyle son koşularından birinciliklerle ayrılmış olan BAYKETENCİ (1) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. Kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren ZATI ŞAH (8) ve HÜRBEYİM (4) ciddi rakipleri olup ONUR (7) sonraki ihtimaldir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN