GanyanTime.com
YENİ

22 Eylül 2016 Perşembe

GanyanTime.com

22 Eylül Sporx.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

İzmir'de zor bir program yarışseverleri bekliyor. Çift bankolu şablonumuza devam edeceğiz. Günün ikinci ayağında start alacak olan KUZEN, son galobunda 27.8R yaparken dikkat çekti. Çim pistteki üç koşusunun birini kazanan ve tabela dışı kaldığı koşu ölçü olmayan safkan bugün burada uygun rakipler yanında kazanabilir. Güvenerek ve risk alarak günün ilk bankosu olarak şablona dahil edeceğiz. 

Günün üçüncü ayağında ise 3 ve yukarı İngiliz safkanlarına ait Şartlı bir mücadele var. Apranti koşusu oldukça zor geçecek. Burada bir safkanı tek bırakarak diğer ayaklara bütçeyi kaydırmaya çalışacağız. İzmir'de aynı mesafedeki son koşusunda 3. kalırken beğenilen ve geliyorum sinyalleri veren SELAHATTİNBEY, ağır kilosuna rağmen bugün ters bir yarış çıkartabilir. Bir süre takip listemiz içinde yer alacak safkanı bugün burada tek bırakacağız. 

Alternatif bir kupon tercih edecek yarışseverler farklı bir banko arayışı içinde olabilir. Tabela ayağında 2 yaşlı İngiliz safkanlarına ait Maiden mücadele var. Artık yarış kazanacak kıvama gelen INDIGO, idman pistindeki işleriyle de beğeni topladı. Bugün binicisi hata yapmazsa kazanarak özlediği birinciliğe ulaşacak ve maiden'a veda edecektir. 

Bugünkü cazip programı biraz daha cazip hale getirmek isteyen yarışseverler ise 7'li ganyan oyununu tercih edebilir. 7'li ganyanın ilk ayağında start alacak olan HARDRIDGE, istikrarlı form durumunu sürdürüyor. Pedigrisi de beğenilen ve padokta dikkat çeken safkan 7'li ganyan çatısı içinde mutlaka bulundurulmalı. At koşar baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın, bol şans!..

Eko Kupon: HEPSİ / 2 / 1 / 1-2-3-4-5-6-7 / 3 / 1-3-12-16 

Geniş Kupon: HEPSİ / 2 / 1 / 1-2-3-4-5-6-7 3-6-7-10 / 1-3-12-16