YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

23 Eylül 2016 Cuma

GanyanTime.com

23 Eylül Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ŞAHİN TEPESİ (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.BİÇER (1) en yakın takipçisi olacaktır.İLGİLGE (2) ve SEMADA YILDIZ (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: Artan formuyla BEHRAMKALE (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MISS ELENI (2) en yakın takipçisi olacaktır.ENRICOM (4) ve GRAVESEND (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan LUXEMBURG (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.HASAFET (3) en yakın takipçisi olacaktır.COEUR A COEUR (2) ve MORTODELA (9) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki CAPTAIN PITT (3) ve UNCLE MEVLÜT (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ATEN (2) en yakın takipçileri olacaktır.GOLDEN FOOT (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla THE WORLD IS YOURS (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ROCKET MAN (6) ciddi rakibi olacaktır.CURTARALO (1) ve MY ROYAL SUN (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki WILLPOWER (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.Mİ BOMBON (7) ciddi rakibi olacaktır.OPSTINATE (5) ve CHACHKOVA (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: Deneyimli jokeyiyle BİLGEKURT (5) koşudaki favori isimdir.YOL BULAN (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.IŞKINAT (3) ve TORNACI (7) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla HAYAL DÜNYASI (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ZATİNUR (7) en yakın takipçisi olacaktır.DİLBER GÜLÜ (1) ve MURTECİZCAN (6) sonraki ihtimallerdir.


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN