YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23 Eylül 2016 Cuma

GanyanTime.com

23 Eylül Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ŞAHİN TEPESİ (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.BİÇER (1) en yakın takipçisi olacaktır.İLGİLGE (2) ve SEMADA YILDIZ (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: Artan formuyla BEHRAMKALE (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MISS ELENI (2) en yakın takipçisi olacaktır.ENRICOM (4) ve GRAVESEND (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan LUXEMBURG (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.HASAFET (3) en yakın takipçisi olacaktır.COEUR A COEUR (2) ve MORTODELA (9) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki CAPTAIN PITT (3) ve UNCLE MEVLÜT (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ATEN (2) en yakın takipçileri olacaktır.GOLDEN FOOT (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla THE WORLD IS YOURS (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ROCKET MAN (6) ciddi rakibi olacaktır.CURTARALO (1) ve MY ROYAL SUN (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki WILLPOWER (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.Mİ BOMBON (7) ciddi rakibi olacaktır.OPSTINATE (5) ve CHACHKOVA (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: Deneyimli jokeyiyle BİLGEKURT (5) koşudaki favori isimdir.YOL BULAN (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.IŞKINAT (3) ve TORNACI (7) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla HAYAL DÜNYASI (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ZATİNUR (7) en yakın takipçisi olacaktır.DİLBER GÜLÜ (1) ve MURTECİZCAN (6) sonraki ihtimallerdir.


20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN