YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

22 Eylül 2016 Perşembe

GanyanTime.com

23 Eylül Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda RED KIT (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.KAVACIK BEYİ (4) en yakın takipçisi olacaktır.SKYNET (6) ve BRAVE HUNTER (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

2.Koşu: Artan formuyla DEMİRTÜTÜN (1) ve MADAM CORLEONE (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ASLAN LUAN (5) en yakın takipçileri olacaktır.WILLISTON (11) sürpriz şans verilebilecek isimdir. 

3.Koşu: İyi formuyla FİLOZOF TAY (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TAHİRE (8) ciddi rakibi olacaktır.GÖRKEMBEY (3) ve FAUSTİNO (6) sonraki ihtimallerdir. 

4.Koşu: İyi durumdaki OĞLUM CEM (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.PEKİN GOLD (5) en yakın takipçisi olacaktır.LATINAGIRL (2) ve RAMAZAN EFENDİ (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

5.Koşu: Formda olan İÇİL (2) koşudaki favori isimdir.LAŞİN (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SEÇKİNER (1-3) ve KARAZEYTİN (8) sonraki ihtimallerdir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: İyi durumdaki ALTINBEŞİK (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FOURTY FOUR (1) en yakın takipçisi olacaktır.DOMDOM (4) ve TORUNUMUZ ÖMER (12) sonraki ihtimallerdir. 


22.01 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

22.01 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN