23 Eylül Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

23 Eylül Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

1.Koşu: Günün ilk koşusunda RED KIT (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.KAVACIK BEYİ (4) en yakın takipçisi olacaktır.SKYNET (6) ve BRAVE HUNTER (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

2.Koşu: Artan formuyla DEMİRTÜTÜN (1) ve MADAM CORLEONE (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ASLAN LUAN (5) en yakın takipçileri olacaktır.WILLISTON (11) sürpriz şans verilebilecek isimdir. 

3.Koşu: İyi formuyla FİLOZOF TAY (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TAHİRE (8) ciddi rakibi olacaktır.GÖRKEMBEY (3) ve FAUSTİNO (6) sonraki ihtimallerdir. 

4.Koşu: İyi durumdaki OĞLUM CEM (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.PEKİN GOLD (5) en yakın takipçisi olacaktır.LATINAGIRL (2) ve RAMAZAN EFENDİ (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

5.Koşu: Formda olan İÇİL (2) koşudaki favori isimdir.LAŞİN (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SEÇKİNER (1-3) ve KARAZEYTİN (8) sonraki ihtimallerdir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: İyi durumdaki ALTINBEŞİK (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FOURTY FOUR (1) en yakın takipçisi olacaktır.DOMDOM (4) ve TORUNUMUZ ÖMER (12) sonraki ihtimallerdir. 

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi