YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24 Eylül 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

24 Eylül Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan safkanlardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken BEDİİ (1) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. NUSYA (5) ciddi rakibi olup MİSAFİR HANIM (4) ihmal edilmemelidir. ONE COOL GIRL (6) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Artan form durumunu son koşularına da yansıtmış olan THE MENTALIST (4), tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız KARA MAHMUT (1), LEGENDARY QUEEN (3) ve son yarışıyla dikkat çeken hafif kilolu SLAYER SCREAM (9) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

3.Koşu: Yarış hayatlarının ilk startlarını alacak olan safkanlardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken MISS WINER (4), SMILING BABY (5) ve UNTOUCHABLE GIRL (6) birlikte şans verdiğimiz isimler olup DIANDRA (1) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Aynı pistte başarılı yarışlar sergilemiş olan TUMBULSABUHA (3), iyi bir form yakalamış olan BELA MİYA (5), kilo avantajıyla ARTUNYILDIZI (4) ve tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız ARAP EDA (11) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: Uyumlu binicisiyle son startını rahat kazanmış olan REİS BABA (4) ilk şanslı isimdir. İyi form durumuyla BABÜR (2) ciddi rakibi olup ŞEREFLİCAN (12) ihmal edilmemelidir. BAŞAĞIM (7) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Çim pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan ARSEN LUPEN (1) devam eden formuyla ilk şanslı isimdir. Kazandığı yarışlar sonrası formunu sürdüren KÜÇÜK MATRA (5) ciddi rakibi olup FEYAZAN (3) ve DAĞTEKİNHAN (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Kum pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken EZOP KAHRAMANI (5) ilk şanslı isimdir. Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız MISTER LOBA LOBA (2) ve WHITE CREST (6) ciddi rakipleri olup CANLI HEDEF (3) ihmal edilmemelidir.

8.Koşu: Aynı pistteki aynı mesafeli son koşularıyla dikkat çeken ekürili ŞEVALABLA (2-6) ve uyumlu jokeyiyle son yarışlarını kazanmış olan ÖZREİS (7) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup SANCAR BEY (11) ciddi rakipleridir. KALANTOR (13) sonraki ihtimaldir.


20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN