YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23 Eylül 2016 Cuma

GanyanTime.com

24 Eylül Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız AKARÇAY (5) ve iyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan BORDALI (2) ilk şanslı isimler olup başarılı koşularıyla dikkat çeken ALİŞİRİN OĞLU (1) ciddi rakipleridir. ALBURAK KIZI (4) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Çim pistteki ilk startıyla dikkat çeken HIZAR (8) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi bir form yakalamış olan EMİRGAN (2) ciddi rakibi olup ekürili KARAZİNDAN (3-9) ve ekürili SABRETKAYA (6-7) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

3.Koşu: Aynı pistteki son koşularıyla dikkat çeken PETEK DİSA (4), iyi form durumunu son startına da yansıtmış olan HAMARAT (3), tecrübeli jokeyiyle CANPETEK (2) ve son yarışını ölçü almadığımız TO BE BY YOUR SIDE (8) sırasıyla şans verdiğimiz isimlerdir.

4.Koşu: Start aldığı iki koşuda da başarılı neticeler elde etmiş olan KARTALBABA (5) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Tabela dışı kaldığı son yarışını ölçü almadığımız İMKANSIZIM (9) ve iyi bir form yakalamış olan ekürili KRAL KAYA (6-3) ciddi rakipleri olup TOPRAKGELİN (10) ihmal edilmemelidir.

5.Koşu: Çim pistte start aldığı son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan I SAW THE SUN (5) ilk şanslı isimdir. ROYAL WINNER (3) ve son yarışlarını ölçü almadığımız ekürili EMPIRE SON (1-6) ciddi rakipleri olup KOPENHAG (7) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Çim pist koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan BALLIKAYA (1) usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Uyumlu jokeyiyle üst üste yarışlar kazanmış olan SON OF A LEGEND (8) ciddi rakibi olup DEDEMŞAH (2) ihmal edilmemelidir. CHERI CHERI LADY (9) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Aynı pistteki başarılı performansıyla dikkat çeken ekürili SİNYOR ŞAMİL (7-9) ilk şansa sahiptir. İlk koşusunu rahat kazanmış olan CROSS FIRE (2) ciddi rakibi olup IŞILAY (10) ihmal edilmemelidir. Ekürili PASPARTU (11-3) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Çim pist koşularındaki başarılı performansıyla dikkat çeken ekürili GRAYSTORM (3-4) uyumlu jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan ABBAS YOLCU (1) ciddi rakibi olup VICTORY IS OURS (7) ve COOGER (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Aynı pistteki başarılı koşularıyla dikkat çeken BABAEMİR (2), iyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan TAMER REİS (6), etkili jokeyiyle DEMİRCİEFE (4) ve artan form durumuyla BÜYÜK DOĞU (3) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

10.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan FOTERLİ (5) ve kum pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken ÇAĞLARKAN (6) ilk şanslı isimler olup hafif kilo avantajıyla ekürili TEKTABANCA (9-14) ciddi rakipleridir. GÜLFEM (4) ihmal edilmemelidir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN