YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
YAZARLARIMIZ 23 MARTTA YİNE ŞOV YAPTI! ÖZGÜR GÖKÇE'NİN KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ 228 TL - YEDİLİ GANYAN TAHMİNİ 967 TL, HALİL ERDEM'İN KEMPTON PARK ALTILI TAHMİNİ 222 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

26 Eylül 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

24 Eylül Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan AKARNEJAT (3) ve aynı mesafeli ilk startını çok rahat kazanmış olan BERKSOYHAN (4) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup İDEALİST (2) ve istikrarlı yarışlarıyla dikkat çeken BURUKMERT (1) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: İstikrarlı koşularıyla dikkat çeken MASTAR KIZI (4) ve iyi form durumuyla LIFETIME (2) etkili jokeyleriyle ilk şanslı isimler olup kazandığı yarışlar sonrası formunu sürdüren SCARF (1) ciddi rakipleridir. Son startını ölçü almadığımız CLOATTRO (3) ihmal edilmemelidir.

3.Koşu: Kum pistteki ilk startını etkili jokeyiyle rahat kazanmış olan CERASTES (2) ilk şanslı isimdir. Uyumlu jokeyiyle RUMET (4) ciddi rakibi olup istikrarlı koşularıyla dikkat çeken DOĞA KRALİÇESİ (3) ihmal edilmemelidir. DIAMOND GIRL (8) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Kum pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken İMPARATOR (1) devam eden formu ve etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi formunu son koşularına da yansıtmış olan SEDATBEY (5) ciddi rakibi olup TURABİ (6) ihmal edilmemelidir. SEZAR (2) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Aynı pistteki son koşusunu birincilikle tamamlamış olan SERTTAŞ (4) ilk şanslı isimdir. Aynı mesafeli son yarışlarıyla dikkat çeken TREASURE HUNT (5) ciddi rakibi olup GAZELLE EYES (3) ihmal edilmemelidir. Tecrübeli jokeyiyle İZBATUR (7) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son koşularını tabelada tamamlamış olan GLOSS FOR US (2) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. KAIMOS (6) ciddi rakibi olup tabela dışı kaldığı son yarışını ölçü almadığımız BENGUN (5) ihmal edilmemelidir. İŞKODRA (1) sonraki ihtimaldir.


25.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

25.03 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN