YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
YAZARIMIZ HALİL ERDEM 23 MAYIS KEMPTON PARK ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 915 TL KAZANDIRMIŞTIR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

26 Eylül 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

24 Eylül Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan AKARNEJAT (3) ve aynı mesafeli ilk startını çok rahat kazanmış olan BERKSOYHAN (4) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup İDEALİST (2) ve istikrarlı yarışlarıyla dikkat çeken BURUKMERT (1) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: İstikrarlı koşularıyla dikkat çeken MASTAR KIZI (4) ve iyi form durumuyla LIFETIME (2) etkili jokeyleriyle ilk şanslı isimler olup kazandığı yarışlar sonrası formunu sürdüren SCARF (1) ciddi rakipleridir. Son startını ölçü almadığımız CLOATTRO (3) ihmal edilmemelidir.

3.Koşu: Kum pistteki ilk startını etkili jokeyiyle rahat kazanmış olan CERASTES (2) ilk şanslı isimdir. Uyumlu jokeyiyle RUMET (4) ciddi rakibi olup istikrarlı koşularıyla dikkat çeken DOĞA KRALİÇESİ (3) ihmal edilmemelidir. DIAMOND GIRL (8) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Kum pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken İMPARATOR (1) devam eden formu ve etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi formunu son koşularına da yansıtmış olan SEDATBEY (5) ciddi rakibi olup TURABİ (6) ihmal edilmemelidir. SEZAR (2) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Aynı pistteki son koşusunu birincilikle tamamlamış olan SERTTAŞ (4) ilk şanslı isimdir. Aynı mesafeli son yarışlarıyla dikkat çeken TREASURE HUNT (5) ciddi rakibi olup GAZELLE EYES (3) ihmal edilmemelidir. Tecrübeli jokeyiyle İZBATUR (7) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son koşularını tabelada tamamlamış olan GLOSS FOR US (2) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. KAIMOS (6) ciddi rakibi olup tabela dışı kaldığı son yarışını ölçü almadığımız BENGUN (5) ihmal edilmemelidir. İŞKODRA (1) sonraki ihtimaldir.


25.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN