YENİ
Sitemizde Yazar Olmak İsteyenlerin Dikkatine! Yazdığınız mail adresinizin doğruluğundan emin olun aksi takdirde size gönderdiğimiz mailler ulaşmamak olup ve 3 gün içerisinde bizden geri dönüş almamanız durumunda yeniden başvuru yapınız.

24 Eylül 2016 Cumartesi

FikriOlmayanFikriAbi

24 Eylül Furkan ANKARA Altılı Tahmin ve Analizleri

 

ABBAS YOLCU: Son 2 yarıştır önde sert tempo verip birinciliğe uzanan ve temponun hızlı olması karşısında dahi başarılı sonuçlar alan ABBAS YOLCU şüphesiz ilk sırada şans verdiğim isimdir. Bugün için ÇİM PİST AĞIR olması dezavantaj oluşturabilirde kendisi için fakat önde biraz daha temposunu yavaşlattığında her şey kendisi için daha kolay olacaktır düşüncesindeyim... 

SON OF A LEGEND: Son 6 yarışta 5 kez kazanma başarısı gösteren ve bu yarışların çoğunda rakiplerine rahat bir şekilde hakim olup 3-4 boydan fazla farkla kazanan safkan son birinciliğini yine İstanbul'da 1000 metrede almıştı. O günde viraj dönüldükten sonra öndeki rakibine rahat hakim olup sonlarda farkı yarım boya kadar çıkarmayı başarmıştı. Daha önce AĞIR Pistte bir kez koştu. Sıkıntılı olduğu dönemlerde 90 gün gibi bir ara verip ilk yarışına çıktığında AĞIR Pistte beşinci olmayı başarmıştı safkan. Bugün yine kendisini yarış içinde en şanslı gördüğüm isimlerden biri olduğundan BANKOM olacaktır. 

2. ALTILI ŞABLONUM 

1.AYAK : 2.5.3.4 
2.AYAK: 8-SON OF A LEGEND 
3.AYAK: 3.HEYAMOLA //// 7.5.10 
4.AYAK: 1-ABBAS YOLCU ///// 7 
5.AYAK: 1.8.6.2.3.4 
6.AYAK: 9.12.6.8.11.

Sizde tahmin ve yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum bölümünden gönderebilirsiniz. Bol şanslar.