GanyanTime.com
YENİ

24 Eylül 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

24 Eylül Mert Adam ANKARA Altılı Tahmini ve Koşu Yorumları

1.KOŞU: Kazandığı koşu sonrası formunu koruyan BORDALI sevdiği şartlarda ve bütünleştiği jokeyiyle bir kez daha kazanmaya en yakın isim olacaktır. Tırnağının ucuna getirilen ALİŞİRİN OĞLU startta fazla oyalanmaz ise ve yarış içerisinde erken yer tutup sprintle geç kalmazsa bu sefer adini birinciliğe yazdıracaktır. Uzun ara sonrası yarış gören AKARÇAY her ne kadar eksik işlerle koşuya girecek olsa da kalitesiyle mutlaka yazılmalıdır ve son olarak sert rakipleri yanında koşacak olsa da ALBURAK KIZI'da yazılarak bu ayak geçilmelidir. 

2.KOŞU: Starttan iki boy geç çıkıp grubun gerisinde kalıp düzlükten sonra jokeyininde teşviklerine cevap veremeyince başarısız olan EMİRGAN bu sefer kendini affettirmek isteyecektir. Çim piste yatkın orjiniyle KARAZİNDAN etkili binicisiyle en küçük hatayı geri çevirmeyecektir. Tecrübe kazandıkları koşu sonrası bu sefer daha hazırlıklı olan KUMSAATİ ve KEKEÇ BEY'den de etkili bir koşu bekliyorum. Son olarak HİZAR'da yazılarak rahat bir koşu izlenir. 

3.KOŞU: Küçük sıkıntıları halledilen TO BE BY YOUR SIDE sevdiği Ankara kum pistinde kalitesini konuşturabilir. Kısa mesafelerde başarılı koşularını izlediğimiz KARDELİNA en az favorim kadar şanslı gördüğüm safkandır. Bir yarışı diğer yarışını tutmasa da kalitesiyle HAMARAT, rakipleri biraz sertleşse de sonlarda etkili gelecek olan CANPETEK son olarak öndeki liderlik mücadelesinde fazla yıpranmazsa PETEK DİSA birincilik mücadelesine katılacakdır. 

4.KOŞU: Hücumda çok geç kaldığı son koşusunda tabelayı tamamlayan KARTALBABA'nın çim pistte çok farkı koşmasını bekliyorum. Sert rakipler arasında koştuğu son koşusunda başarısız olan İMKANSIZIM bu sefer maidena veda edebilir. Özhaber gibi ağır pisti seven bir babaya sahip TOPRAK GELİN koşunun sürprizini gerçekleştirebilir ve hazırlıkları olumlu ADİLABİ sağlam kuponlarda yerini almalıdır. 

5.KOŞU: Son koşusunda kazanmaya çok yaklaşan I SAW THE SUN fotada rakibine teslim olmuştu. O gün tamamen son metrelerde binicisinin safkanı yeterince ittirememesi sonucu yarıştan ikinci ayrıldığını düşünüyorum. Uygun grupta bu sefer adını birinciliğe yazdıracaktır, BANKO öneriyorum. 

6.KOŞU: Kısa mesafeli bir sürat yarışında koşunun oldukça yüksek tempolarda koşulacak olması sebebiyle sonlarda sprintini tuttursa DAYIM BENİM rakip tanımayacaktır, riskli kuponlar tek olarak yazılabilir. Eksik koşması durumunda koşu karışacaktır. BALLIKAYA, MISTER STRONG, DEDEMŞAH, SON OF LEGEND, CERİ CERİ LADY bu zorlu koşuda şans tanınmalıdır. 

7.KOŞU: Yarış yaşamına kazanarak başlayan CROSS FIRE beklentilerin yüksek olduğu potansiyelli bir tay olup bir kez daha kazanabilir. HEMAYOLA İstanbul'da koştugu son A-2 yarışta koşunun temposuna ayak uyduramayınca bir türlü istediği sprinti atamadı ve kendisine tabelada yer buldu uygun grupta uzayan mesafede yarışa ortak olabilir. Sert rakipleri yanında koştuğu koşusu parlak olan SİNYOR ŞAMİL en küçük hatayı affetmeyecektir. 

8.KOŞU: Son üç koşusunu da rahat ve gösterişli kazanan ABBAS YOLCU Ankara pistini yadırgamazsa kaldığı yerden devam edebilir. Üzerine gidilmeden bir koşu gören COOGER hedef yaptırıldığı koşuda birinciliğe ortak olabilir. Son gazi şampiyonu GRAYSTORM ara sonrası koşacak olduğu koşuda mesafeyi kısaltabilirse etkili olacaktır. VICTORY IS OURS ve beklenen patlamayı bir türlü gerçekleştiremeyen WOLF PRINCE bu ayak için yeterli gördüğüm safkanlardır. 

9.KOŞU: Rakiplerine oranla iyi durumda olan TAMER REİS ve BABAEMİR arasında kıyasıya bir birincilik mücadelesi bekliyorum. Eksik veya hatalı koşmaları durumunda BÜYÜK DOĞU, ZİGANADAN ve DEMİRCİEFE devreye gireceklerdir. 

10.KOŞU: Son koşusunda binicisiyle uyum sağlayamayan FOTERLİ bu sefer etkili jokeyiyle kazanmaya en yakın isim olacaktır, küçük kuponlara banko öneriyorum. Zaman zaman çok ters koşular çıkartan KUBATOĞLU sevdiği piste bir sürprize imza atabilir. Rakiplerine oranla boş kilolariyla dikkat çeken TEKTABANCA, PORSUKBEYİ ve ağır kilosuna rağmen uygun grupta GÜLFEM sırasıyla yazılmalıdır. 

1.KOŞU: 2,1,5,4 
2.KOŞU: 2,3,5,4,8 
3.KOŞU: 8,6,3,2,4 
4.KOŞU: 5,9,10,1 
5.KOŞU: 5-I SAW THE SUN 
6.KOŞU: 6 //1,3,2,8,9 
7.KOŞU: 2,3,7 
8.KOŞU: 1,2,3,7,8 
9.KOŞU: 6,2 //3,4,8 
10.KOŞU: 5 //10,9,8,4 

1. ALTILI GANYAN TUTARI: 144 TL 
2. ALTILI GANYAN TUTARI: 135 TL 

Sizde tahmin, yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden gönderebilirsiniz. Bol şanslar. 


7 yorum

Paylaş yorum
Adsız
AUTHOR
24 Eylül 2016 03:55 delete Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
avatar
Mert adam
AUTHOR
24 Eylül 2016 09:19 delete Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
avatar
Adsız
AUTHOR
24 Eylül 2016 10:19 delete

Tutunca bi teşekkür etmezsin ama boş mualefette hemen orda bitersininiz at yarışının bi kuralı kimse kimseyi zorlamıyo işine gelirse oynarsın ne diye suyu bulandirıyosun

Alıntı yap
avatar
Unknown
AUTHOR
24 Eylül 2016 10:37 delete

Merhaba,
Siz mert kirim beysiniz degilmi
Ben sizi bayagidir takip ediyorum.
Cok basarilisiniz.

Alıntı yap
avatar
Mert adam
AUTHOR
24 Eylül 2016 10:52 delete

Hayır o dediginiz kişi değilim fecabook da mertadam olarak Sayfam var

Alıntı yap
avatar
Adsız
AUTHOR
24 Eylül 2016 12:20 delete

Ankara 1.altılı Tahminim..

1.ayak 5/1-2
2.ayak H
3.ayak 2-8-4-3
4.ayak 5 KRAL BABA banko
5.ayak 5-6-3
6.ayak 1-7-8-9-11

Kupon Tutarı 29 TL Bol şanslar herkese..

Alıntı yap
avatar