YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

25 Eylül 2016 Pazar

GanyanTime.com

25 Eylül Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda NESLİMEHİR (12) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KIZGINÖFKE (6) en yakın takipçisi olacaktır.VASEEM (10) ve KOMPAS (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki GÜLMİSAL (5) ve İYONE (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ALMİLA (8) en yakın takipçileri olacaktır.BOMBA (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: Formda olan BALTACI (8-3) koşudaki favori isimdir.KARAMÜRSEL (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KOŞUCU (2) ve UÇAN MARTI (7) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Artan formuyla GARAVAS (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.WAIT FOR IT (1) en yakın takipçisi olacaktır.TASSOS (3) ve TİRAN (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki KIZIMIN KIZI (11) koşudaki ilk şanslı isimdir.LİDERBATUR (12) ciddi rakibi olacaktır.EFE YÜREK (3) ve KLASTAY (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki HANIM SULTAN (4) ve NEVRUZ ÇİÇEĞİ (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KUTUP (3) en yakın takipçileri olacaktır.HASANBABA (10) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla İPEKKIZ (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ALFA KIZI (2) ciddi rakibi olacaktır.PEMBE BULUT (5) ve GREEN PUSS (6) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki GÜVEN BEY (6) ve GÖZALAN (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GÜRSOY (5) en yakın takipçileri olacaktır.EFSUNLUKAYA (3) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

9.Koşu: İyi formuyla PATIENT (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BEZMİ ALEM (2) en yakın takipçisi olacaktır.YEŞİLLİ BEY (3) ve AIRTOUCH (1) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

10.Koşu: İyi durumdaki BLOW THE WIND (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.VENJURA (4) en yakın takipçisi olacaktır.STILL WAITING (11) ve DRUMMER (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN