YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

25 Eylül 2016 Pazar

GanyanTime.com

25 Eylül Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda NESLİMEHİR (12) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KIZGINÖFKE (6) en yakın takipçisi olacaktır.VASEEM (10) ve KOMPAS (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki GÜLMİSAL (5) ve İYONE (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ALMİLA (8) en yakın takipçileri olacaktır.BOMBA (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: Formda olan BALTACI (8-3) koşudaki favori isimdir.KARAMÜRSEL (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KOŞUCU (2) ve UÇAN MARTI (7) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Artan formuyla GARAVAS (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.WAIT FOR IT (1) en yakın takipçisi olacaktır.TASSOS (3) ve TİRAN (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki KIZIMIN KIZI (11) koşudaki ilk şanslı isimdir.LİDERBATUR (12) ciddi rakibi olacaktır.EFE YÜREK (3) ve KLASTAY (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki HANIM SULTAN (4) ve NEVRUZ ÇİÇEĞİ (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KUTUP (3) en yakın takipçileri olacaktır.HASANBABA (10) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla İPEKKIZ (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ALFA KIZI (2) ciddi rakibi olacaktır.PEMBE BULUT (5) ve GREEN PUSS (6) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki GÜVEN BEY (6) ve GÖZALAN (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GÜRSOY (5) en yakın takipçileri olacaktır.EFSUNLUKAYA (3) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

9.Koşu: İyi formuyla PATIENT (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BEZMİ ALEM (2) en yakın takipçisi olacaktır.YEŞİLLİ BEY (3) ve AIRTOUCH (1) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

10.Koşu: İyi durumdaki BLOW THE WIND (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.VENJURA (4) en yakın takipçisi olacaktır.STILL WAITING (11) ve DRUMMER (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN