YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

26 Eylül 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

26 Eylül Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Çim pistteki ilk startında başarılı bir üçüncülük elde etmiş olan DAYE HATUN (6), iyi formunu son koşularına da yansıtmış olan SOYLU TURBO (12) ve tecrübeli jokeyiyle NADİDE SULTAN (9) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup JUNYIR SANCAK (4) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız MASCHERANO (4) öncelikle şans verdiğimiz isim olup aynı mesafeli son yarışını kazanmış olan KING OF TRAKYA (1), artan form durumuyla FAST KHAN (2) ve SKORER (3) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Aynı pistteki son koşusunu kazanmış olan DİRANŞAN (1) ve son startıyla dikkat çeken ATİKTAY (2) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren ekürili BEYREK (6-7) ciddi rakipleridir. AĞINLI (5) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Aynı pistte start aldığı son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan ekürili MEHMET BERK (2-3-4) devam eden formu ve etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi form durumuyla HASANŞAH (1) ciddi rakibi olup KIŞGÜLÜ (5) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Çim pistteki son koşusuyla dikkat çeken HUMA KUŞU (3) öncelikle şans verdiğimiz isim olup tabela dışı kaldığı son yarışlarını ölçü almadığımız LEGA NORD (4), artan form durumuyla TORUN CALLAS (6) ve THE FLAMINGO (5) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Aynı pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken TEKBABA (5) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Uyumlu jokeyiyle KAMANİÇE (10) ciddi rakibi olup kilo avantajıyla ekürili BEZİRGAN KIZI (8-6) ihmal edilmemelidir. BAHT (7) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız ekürili HARPUTHANI (1-12) etkili jokeyiyle ilk şansa sahip olup istikrarlı yarışlarıyla dikkat çeken ANTEPLİ ARİF (3) ciddi rakibidir. MÜCBİR (2) ve RESSAMBEY (8) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Çim pistteki iki startında da rahat birincilikler elde etmiş olan SHAMWARI (5) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. İyi form durumunu koşularına da yansıtmış olan ROJHATAĞA (1) ciddi rakibi olup ekürili INTO STAR (2-3) ve MARAKUJA (8) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Aynı pistteki son koşularıyla dikkat çeken ASLANSTAR (5), son yarışını çok rahat kazanmış olan SOLO TÜRK (2), iyi form durumuyla ABSOLUTE POWER (4) ve tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız YENİ KARTAL (7) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

10.Koşu: Yarış hayatlarının ilk startlarında başarılı bir performans sergilemiş olan GONCA HATUN (10) ve KIZIM GARİP (11) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup BABA METİN (1) ciddi rakipleridir. Aynı pistteki son koşusuyla dikkat çeken HÜSNÜUSTA (4) ihmal edilmemelidir.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN