YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

26 Eylül 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

26 Eylül Mert Adam ANKARA Altılı Tahmini ve Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.KOŞU: Katılmış olduğu son koşusunda düzlükten sonra öndeki rakiplerin tempo kaybetmesine rağmen jokeyinin safkana istediği sprinti attıraması sonucu kendisine tabelada yer bulan AKARNEJAT değişen binicisiyle süratli geçmesini beklediğim koşuda sonlardaki etkili ataklarıyla bu sefer kazanmasını bekliyorum, günün bankosu öneriyorum. 

2.KOŞU: Beklentilerin çok üstünde koşan EBRU QUEEN son yarışını tekrarlarsa rakip tanımlayacaktır. Yine üst üste kazanarak formunu koruyan SCARF mesafeden etkilenmezse hat-trick yapmaya yakındır. Etkisiz yarışları sonrası bu koşuya hedef yaptırılan CLOATTRO, ağır kilosu sorun yaratmasa LIFE TIME, tabelaya yakın son yarışı olumlu MISS LEGEND, çimde de etkili koşabilen MASTAR KIZI ve koşunun sürprizine imza atabilecek olan PRENSIRMAK bu ayak için önereceğim safkanlardır. 

3.KOŞU: Verdiği ara sonrası sıkıştırılmadan bir koşu gören RUMET uygun grupta bir adım öne çıkmakta. Kazanarak iyi bir tay olduğunu ispatlayan CERATES favorinin adeta gölgesi olacaktır. Küçük kuponlara bu iki safkan yeterli olacaktır geniş kuponlara; ZULFO KİRVE, MISTER TICKER ve DIAMOND GIRL yazılmalıdır.

4.KOŞU: Önde boş kalacak olan SEDATBEY çıktığı gibi kazanabilir. Yine öne yakın giden İMPARATOR öndeki rakibi tempo kaybederse fotaya yakın rakibini avlayabilir. Son yarışına oranla uygun grupta SEZAR en küçük hatayı affetmeyecektir. Sorunlarından kurtulan ve galop niyetine bir koşu gören TURABİ sağlam kuponlarda yerini almalıdır. 

5.KOŞU: Hızla eski parlak günlerine dönmeye çalışan İZBATUR etkili binicisiyle kazanmaya yakindır, riski kuponlara banko öneriyorum. Güçlü rakiplerini mağlup ederek buraya gelen SERTTAŞ uygun grubu en iyi şekilde değerlendirecektir. Rakiplerine oranla ağır kiloyla koştuğu son koşusunda tabelayı tamamlayan GAZELLA EYES bu ayak için yeterli gördüğüm safkanlardır. 

6.KOŞU: Bir üst gruptaki son yarışı gayet başarılı olan GLOSS FOR US etkili binicisiyle kazanabilir. Boş kilosuyla dikkat çeken CORSICA, hücumda geç kalmazsa QUICK STEP, son yarışını önemsemedigim BENGUN, kendini unutturan İŞKODRA ve önde boş kalırsa KAİMOS arasında çok zevkli bir mücadele bekliyorum. 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.KOŞU: 3-AKARNEJAT 
2.KOŞU: 9,1,3,2,6,5,4 
3.KOŞU: 4,2 //7,6,8 
4.KOŞU: 5,1,2,6 
5.KOŞU: 7 // 4,3 
6.KOŞU: 2,8,7,5,1,6 

3. Koşu'da yanlışlıkla 4 yerine 5 yazılmış olup, 13:25te değiştirilmiştir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN