YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

26 Eylül 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

27 Eylül Beygir.com DİYARBAKIR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ATAKAN YELİ (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.BİLEKKAYA (1) en yakın takipçisi olacaktır.IHLAR AĞASI (3) ve TEKFORD FEYZA (15) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: Formda olan DÜLDÜLBİR (1) koşudaki favori isimdir.LOVELY MAYA (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.FREESIA (9) ve PAMUK ŞEKER (6) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi formuyla HİLALCAN (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MALEMALE (2) ciddi rakibi olacaktır.BABA ABDULLAH (1) ve KÖSEM ŞİRİN (3) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki VİNDIRHAT (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.YEMCİREŞİT (3) en yakın takipçisi olacaktır.TEKFORDUNGÜLÜ (5) ve PRENSES SARA (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla MIÇEY AĞA (4) ve EDREMİTKAYA (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.YÜRÜSURHAT (15) en yakın takipçileri olacaktır.HAYALET SÜVARİ (9) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi durumdaki MAGIKO (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.LEA (4) en yakın takipçisi olacaktır.WARHEAD (10) ve YAZARKAYA (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi formuyla YAĞIZIM (12-11-1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÇOLBIR (7) en yakın takipçisi olacaktır.UMUT EFE (5) ve TEKİNEFE (9) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki İNCİR ÇEKİRDEĞİ (4) ve KIRPAPATYA (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GÜLSENUR (3) ciddi rakipleri olacaktır.KIMIZ (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

9.Koşu: Formda olan ASTRAKIZI (7) koşudaki favori isimdir.GÖKÇEDAĞ (10) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.UÇANBEBEK (13) ve OĞLUMYALAZ (4) sonraki ihtimallerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN