YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

26 Eylül 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

27 Eylül Beygir.com DİYARBAKIR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ATAKAN YELİ (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.BİLEKKAYA (1) en yakın takipçisi olacaktır.IHLAR AĞASI (3) ve TEKFORD FEYZA (15) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: Formda olan DÜLDÜLBİR (1) koşudaki favori isimdir.LOVELY MAYA (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.FREESIA (9) ve PAMUK ŞEKER (6) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi formuyla HİLALCAN (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MALEMALE (2) ciddi rakibi olacaktır.BABA ABDULLAH (1) ve KÖSEM ŞİRİN (3) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki VİNDIRHAT (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.YEMCİREŞİT (3) en yakın takipçisi olacaktır.TEKFORDUNGÜLÜ (5) ve PRENSES SARA (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla MIÇEY AĞA (4) ve EDREMİTKAYA (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.YÜRÜSURHAT (15) en yakın takipçileri olacaktır.HAYALET SÜVARİ (9) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi durumdaki MAGIKO (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.LEA (4) en yakın takipçisi olacaktır.WARHEAD (10) ve YAZARKAYA (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi formuyla YAĞIZIM (12-11-1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÇOLBIR (7) en yakın takipçisi olacaktır.UMUT EFE (5) ve TEKİNEFE (9) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki İNCİR ÇEKİRDEĞİ (4) ve KIRPAPATYA (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GÜLSENUR (3) ciddi rakipleri olacaktır.KIMIZ (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

9.Koşu: Formda olan ASTRAKIZI (7) koşudaki favori isimdir.GÖKÇEDAĞ (10) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.UÇANBEBEK (13) ve OĞLUMYALAZ (4) sonraki ihtimallerdir.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN