YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 NİSAN ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

27 Eylül 2016 Salı

GanyanTime.com

27 Eylül Mert Adam KOCAELİ Yarış Tahminleri ve Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.AYAK: Son koşularına oranla uygun rakiplerini yanında start alan YURTTAY süratli geçecek olan koşuda etkili ataklarıyla koşuyu lehine çevirebilir. Ağır kilosuna rağmen sürpriz bir şekilde kazanan GÜÇSALAN boş kilosuyla bir kez daha kazanabilir. Son yarışında stili dışı koşunca başarısız olan RIO KARNAVALI biraz idareli giderse özlediği birinciliği alabilir. Numara götürdüğü son yarışında viraja yakın dışa açılınca derecesiz kalan KOVADA yabancısı olmadığı pistte adından bahsettirecektir. BABA İHSAN ve EYVAH UZUN MEHMET'de yazılarak bu ayak geçilmelidir. 

2.AYAK: Daha etkili koştuğu kum piste tekrar kavuşan OĞLUM BURAK sert temposuyla çıktığı gibi kazanabilir. Yine grubun nitelikli safkanı KIRBULUT uygun grubu en iyi şekilde değerlendirecektir. Verdiği ara sonrası dinçlikle kazanan KAÇAKPEREST, maidena veda ettiği koşusunun ardından eksiksiz hazırlanan AĞRI DAĞI FIRTINASI, sert rakipleri yanında tabelaya yakın derece çıkartan PAROLA arasında en az hata yapan kazanacaktır. 

3.AYAK: Uzun ara sonrası İstanbul sentetik piste yarış gören HAŞMET'ten bu sefer etkili bir koşu bekliyorum. Binicisinin safkana aşırı güvenmesi sonucu kazanacağı yarıştan üçüncülükle ayrılan AĞA EFENDİ bu sefer kendini affettirmek isteyecektir. Tabelayı tamamladığı koşusuyla formunu geliştirdiğini gözler önüne seren PRENSES ADA, zaman zaman ters yarışlar çıkartan AMAZING LOVE ve beklentilerin çok üzerinde bir performans sergileyen DOLCE VITA önde boş bırakılırsa kuponları yırttırabilir. 

4.AYAK: Sert rakibi Fair Dancera Şartlı-3 koşuda kafa tutan AD HOC uygun grupta bu sefer maidena veda etmeye yakındır, küçük ölçekli kuponlara banko öneriyorum. Tecrübe edindiği koşusunda ikincilikle yetinen HOGWART sert binicisiyle favoriye zor anlar yaşayabilir. İlk startında üzerine fazla gidilmeyen ve Timefeel'le anneden kardeş MODEL OĞLU takılan dilbaği takısıyla bu sefer çok farkı koşacaktır. 

5.AYAK: Sürpriz bir şekilde son koşusunu kazanan İNANLİ OĞLU devam eden formuyla yine etkili bir yarış çıkartacaktır. Ankara'dan iddiali gelen SERHASAN, son yarışına göre mesafenin biraz uzaması şansını arttıran HASAN ABİ, bu sefer uygun kilosuyla GÖKDERE, formunda önemli gelişmeler olan ÖZMUTLU ve son olarak YOLAŞAN'da yazılarak bu ayak geçilmelidir. 

6.AYAK: Oldukça süratli safkanların bir arada olması koşuyu yüksek tempolara çıkaracaktır. Böyle bir tabloda daha önce bu pistte de koşu galibiyeti bulunan FİNY'nin sonlarda tempo kaybeden rakiplerini etkili düzlük sprintiyle mağlup etmesini bekliyorum ve günün banko safkanı olarak öneriyorum. 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 2,10,8,9,4,6 
2.AYAK: 6,5,4,2,10 
3.AYAK: 5,16,14,13,8 
4.AYAK: 1 // 2,3 
5.AYAK: 6,13,12 // 8,1,10 
6.AYAK: 7 FINY 


25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN