YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

27 Eylül 2016 Salı

GanyanTime.com

28 Eylül Beygir.com ELAZIĞ Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Artan form durumlarını son koşularına da yansıtmış olan ALEV HALA (1) ve SPEEDY DOST (7) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Bu koşuyla yarış hayatlarına başlayacak olan LAPRAS (3) ve NATUREL (4) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Aynı pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken BAHABEY (3), son koşusunda başarılı bir üçüncülük elde etmiş olan EYYUPBABA (1) ve artan form durumuyla DELALKIZ (4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. TOMO AĞA (5) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Aynı pistteki yarışlarında başarılı bir performans sergilemiş olan OSMANİYE ÇOCUĞU (4) devam eden formu ve uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. MOONBOW (7) ve GOLDEN COUNTESS (1) ciddi rakipleri olup CAPITANE (3) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Uyumlu jokeyiyle start aldığı son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan TEKÇAPKAN (1) ilk şanslı isimdir. Aynı pistteki son yarışıyla dikkat çeken DİLAVERAĞA (4) ve HOZANBEY (2) ciddi rakipleri olup ekürili EMİNBEY (5-8) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Aynı pistteki son koşularını tabela da tamamlamış olan PİRNAZ (6) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Artan form durumuyla SONSEVİNCEK (7) ciddi rakibi olup AL ZENGİNKIZ (2) ihmal edilmemelidir. KÜÇÜK CANİK (5) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Kum pistteki son koşularıyla dikkat çeken DİDİMOĞLU (1), tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız ARTUKHAN (4) ve iyi bir form yakalamış olan VEYSİBABA (2) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. AKINCIHAN (3) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Uyumlu jokeyiyle son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan ekürili SILVERADO (3-1), aynı pistteki yarışlarıyla dikkat çeken NASİPLİ (15), iyi bir form yakalamış olan LASER BOY (4) ve LOVELY SUN (10) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN